Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek hogyan kellene...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hogyan kellene vele viselkedjek? Semleges? Esetleg legyek vele kedves, hátha engem választ, ha nem megy a kapcsolat? Lent

Figyelt kérdés

Van egy munkatársam, akivel elég sokat beszélgettem SMS-ben, meg nagyon közeli viszonyban voltunk egymással. Én azt hittem, hogy lehet több is mint barátság, mert voltak olyan utalások, amiket félreértettem... én próbálkoztam is, elhivni ide-oda, de nem jött össze(utolag belegondolva lehet hogy csak kifogások voltak)... de tényleg jól elvoltunk, puszi, ölelés minden volt. Rajtam kivül más sráccal nem SMS-ezett, fb-n nem tudom..

Aztán elment egy táborba, és ott megismerkedett egy másik sráccal(jó közelről), és amikor hazajött, tőlem kérdezte meg, hogy mi a véleményem róla.. én ekkor leirtam, hogy én szerintem több is lehetett volna köztünk mint barátság, meg hogy szerettem volna ha lett volna valami... szóval leirtam neki az érzéseimet.. erre olyan semmilyen válaszokat kaptam, de a lényeg az, hogy barátok maradhatunk, de többet nem szeretne(konkrétan nem irta le). Én ekkor megirtam neki, hogy tudom hogy ezután már semmi sem lesz olyan mint régen.. én ezután nem irtam neki, és kb 4 nap után irta, hogy hiányzok neki, meg nem szeretné hogy ez legyen..

Pénteken dolgoztunk azután előszőr együtt, és én nem beszéltem vele, nem is szoltam hozzá jóformán, csak munkával kapcsolatosan.

Akkor munka közbe irt egy SMS-t, hogy most ezentul ez lesz?

Nem irtam vissza neki semmit. Kérdezte hogy haragszok? Mondtam hogy nem...

Én sem tudom, haragot nem érzek, csak kicsit csalódott vagyok, és fáj az, hogy mást választott..

Kedvesnek kellet volna lennem? Vagy hogyan kellet volna viszonyuljak hozzá?


2013. okt. 6. 17:46
 1/1 anonim ***** válasza:
Hányszor történt már meg velem ez... de hányszor. Most is egy ilyen szituációban vagyok. Nem fog szerintem téged választani, mert nem jössz be neki "úgy", viszont megtanulhattad azt a leckét, hogy házinyúlra nem lövünk, max akkor, ha jeleket küld; amiket nem szabad félreérteni.
2013. okt. 6. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!