Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most lett vége egy többb mint...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most lett vége egy többb mint 3 éves kapcsolatomnak s nagyon rosszul vagyok mit csináljak? Többi lent

Figyelt kérdés
szakitottunk a párommal 3év5 hónap után ő szakitott mondván h nem volt jó az egész és most nemtudom mit kéne tennem volt már iylen h összevsztünk 2hétig nem beszéltünk de igy h ezt mondta vna nem volt még nagyon sok idő ez és szeretem is de már 2x is kerestem mind a 2x mondta h hagyjuk mert nemjó ..és h megigérte h többet bnem keresem ,ilyenkor a barátaimmal vagyok reggeltől estig de mikor hazaérek meglátom h facebookon lájkolgat akkor kiis akadok és sirok mi bajom van miért nem tudom elfelejteni mint más h túllép rajta igaz egy hete volt de akkor is még igazán felsem fogtam h vége és várom h jöjjön ..meg irjon mi bajom van?:(
2013. okt. 4. 20:24
 1/7 anonim ***** válasza:

Megértem én hogy pocsék dolog de túldrámázod.

Időbe fog telni. De ha nem fogsz mással foglalkozni vagy másokkal akkor nem is lesz semmi változás és csak hiszti lesz meg bőgés.

Tenni is kell azért h a dolgok változzanak.

2013. okt. 4. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Hát, mi két és fél év után szakítottunk és gyakorlatilag akkor derült ki, hogy sokszor megcsalt. Nekem őszintén jól esett először elküldeni a jó édes anyukájába és azóta sem bántam meg, hogy vége lett...


Szerintem ilyen helyzetben az alap, hogy letörlöd és letiltod facebookról, mert ki kíváncsi arra, hogy éppen kivel hetyeg? Egyébként pedig idő kell, más megoldás nincs sajnos. :(

2013. okt. 4. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!

VÉGE. KÉSZ. ENNYI.

2013. okt. 4. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Természetes, hogy nem fogod egyből elfelejteni, hisz még szereted. Tereld el a figyelmedet róla, az jó, ha a barátaiddal vagy, addig sem gondolsz rá. Én is így jártam 2 hete, szakított a barátnőm három év után, de még mindig ő jár a fejemben sokszor. Ezen az idő fog segíteni, legalábbis bízom benne.
2013. okt. 4. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Először jól bőgd ki magad és engedj meg egy utolsó emlékezős estét. Majd utána tépj össze mindent, amit tőle kaptál, utáld meg, küldj neki vissza mindent, ami rá emlékeztet, töröld ki az összes smst, töröld le facebookról, összes elérhető kapcsolatforrást szüntesd meg. NEM!! Még azt a gyönyörű közös fényképet is, ami olyan szép emlékeket ébreszt...

S majd ezután vedd körbe magadat a Neked fontos emberekkel és menny el bulizni, szórakozni.

És...hagyj időt az időnek...

2013. okt. 4. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ilyen felületes csaj nekem se kéne, aki így ír.
2013. okt. 4. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

nem, tehát az összes közös fényképet nem szabad összetépni.

a része volt az életének, tartsa meg a képeket.

meg amit akar. csak zárja be egy dobozba, és vigye le a pincébe. a többi az sajnos idő kérdése.

2013. okt. 4. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!