Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Pszihológus tényleg helyre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pszihológus tényleg helyre tud pofozni?

Figyelt kérdés
Egy csaj nagyon átvert, majdnem 4 évig voltunk együtt, meg vannak más gondok is szal azóta nem igazán tudok lányokkal komoly kapcsolatot kialakítani, max. egyéjszakást de azt is azért mert akkor részeg vagyok, felszabadultabb meg tudom h csak egy éjszaka lesz abból meg nagy baj nem lehet...
2009. nov. 8. 16:09
 1/9 anonim ***** válasza:
Szerintem egy próbát megér! Viszont tudd, neked is akarnod kell a változást, CSAK a pszichológus nem fog veled csodát tenni. Fel a fejjel, mindenkinek vannak mély pontok az életében, túl kell rajta lépni, különben soha nem leszel boldog! Sok sikert! 22/L
2009. nov. 8. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Pszihológus tud segíteni, de csak akkor, hogyha te is akarod. Gondolom ebben nem lesz probléma, probáld ki, nem veszíthetsz.

L, 19

2009. nov. 8. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Nincs olyan barátod, akivel tudnál erről beszélgetni?

20f

2009. nov. 8. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
A barátokat inkább hagyjuk, ki lett már tárgyalva ezerszer a téma....
2009. nov. 8. 18:12
 5/9 anonim ***** válasza:
Biztos vannak jó szakemberek, de amit én ajánlanék neked az egy jó kineziológus. Az izmok ellenállásából tud sok mindent megállapítani, és segít feloldani mindenféle gátlást és hasonlókat. Nézz utána, nekem jobban bevált mint a pszichológus!
2009. nov. 8. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:

Én az élsportot hagytam fel egy csúnya sérülés miatt, életemben soha nem éreztem még úgy magam, mint akkor, pedig volt részem nagy szerelem csúnya véget érésében. Fél év után rászántam magam a pszichológusra és nekem segített átlendülni a problémákon... szal minden bizonnyal a megfelelő szakember rajtad is segíthet:)

Sok sikert és kitartást!!

2009. nov. 8. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Most én is ebben a helyzetben vagyok, szerdán megyek. Nagyban függ a pszichológustól, mert elég sok köztük az értetlen, de egy próbát mindenképpen megér.
2009. nov. 8. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Tud a lóf...!

Az egyik nagyon jó barátomat három éve dobta ki a bnője. Nem is indokolta meg a lépést. Szegény ember még mindíg szerelmes belé, és nem egy pszihológosnál volt már segítség reményében. Jó sok pénz és több óra beszélgetés után mindegyik azt mondta, amit a srác maga is tudodtt; még mindíg szerti a csajt.

Ezeknek egy problémáról csak sztereotípiáik vannak. Azaz egy felszínes vélemény, amit aztán elmondanak, és csinálj amit akarsz.

Inkább olyasvalakikkel tárgyald meg, akik hasonló cipőben járnak. Könnyebb úgy elviselni a szart, ha mások is veled együtt ülnek benne. Ez viszont nem egyenlő azzal, hogy magaddal kell rántani másokat!

2009. nov. 9. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Az a baj h igazából én se tudom eldönteni h én vagyok meghülyülve vagy igazam van....

Szal engem is csalt a barátnőm, oké rendben..

Van egy csaj ismerősöm, úgy gondoltam h barátok vagyunk legalábbis eddig ő is ezzel jött,mindig mellé álltam mikor a palija féltékenykedett, erre kiderült arról is h egy ribanc:S

és még folytathatnám..... szal rendben van h sok rossz tapasztalat történt és ezért gondolkozok így, de az is igaz h a környezetemben lévő lányok egyike se hűséges szal ha valaki azt mondja h ne általánosítsak csak röhögök mert mutat 10 csajt és tudom mind a 10ről h hát éppenséggel elég izé, de ha mégis lenne egy olyan akkor lemerném fogadni h csak mi nem tudjuk,csak meg kellene nézni az e mailjait...

2009. nov. 9. 15:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!