Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van köztetek olyan aki tudja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van köztetek olyan aki tudja magáról hogy csúnya, mégis talált párt?

Figyelt kérdés
Mert én tudom hogy az vagyok és nincs mivel vigasztalnom magam. :((

2013. okt. 3. 12:27
1 2 3
 1/21 A kérdező kommentje:
16L
2013. okt. 3. 12:28
 2/21 anonim ***** válasza:
Igen:D Csúnya vagyok, sosem voltam szép és mindig volt pasim, és kapcsolataim. Úgy hogy fel a fejjel:)
2013. okt. 3. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
minden zsák megtalálja a foltját türelem te is megfogod találni hidd el
2013. okt. 3. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Hát ha barátaid voltak, nem lehettél csúnya ez egyértelmű.
2013. okt. 3. 12:31
 5/21 anonim ***** válasza:
4 Pedig az vagyok, de ezzel együtt vagyok aki vagyok, és?:xD
2013. okt. 3. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Sokan csak azt gondolják hogy csúnyák pedig nem is azok, elég megkérdezni a barátaikat, míg mások tényleg csúnyák is. :/
2013. okt. 3. 12:35
 7/21 anonim ***** válasza:

küldj magadról 1 képet privátba, lehet, hogy nem is vagy csúnya csak bebeszéled magadnak.


egyébként én, én csúnya vagyok, és az is megerősíti azt, hogy csúnya, rút vagyok, hogy már lányok is mondták nekem, hogy csúnya vagyok, de mindig oda tették azt, hogy nyugi :S csak lesz valaki akinek majd talán tetszeni fogsz. :S

2013. okt. 3. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
A barátaimnak csúnyán kellek, lévén hozzám sosem volt való a plázacicus szilikonmellekkel, műkörmökkel effect:D Nem is tudnám elképzelni magam ebben a szerepben, egyenesen számomra kinszenvedés lenne:D
2013. okt. 3. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
sok csúnya ismerősöm talált már párt magának, még a menthetetlennek mondott egyének is szóval türelem Te is fogsz
2013. okt. 3. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Biza. Ja, de várjunk, nekem eszem is van.
2013. okt. 3. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!