Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti mit csinálnátok, ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit csinálnátok, ha egy srác fenyeget titeket? és féltek tőle?

Figyelt kérdés
23 éves lány vagyok,sajnos megismertem egy 27 éves fiút aki nem semmije nincsen idegebet,vagdossa magát,nem dolgozik a szüleivel él,akik kiakarják tenni otthonról.nekem van munkám pénzem,lakásom,és tudja sajnos hogy hol lakom,már agyamra,megy mert nem sokára költözöm új lakásba,és fenyeget,hogy viszem őt is,de neki semmi pénze nincs.meg hogy aludja ott nála,de mondom nem,nem akarok mert fáradt vagyok,erre ő jó felöltözöm és oda megyek,mondom majd ha elköltözöm és nem fogod tudni,hogy hol vagyok akkor mit csinálsz? meg kereslek,és szét verlek? szerintetek? rettegésben élek tőle.rendesen félek tőle.

2013. okt. 1. 20:25
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Nem kéne előítélet alapján választ adni!! Csak tanácsot kért és sok idió ta elküldi a p***ba.. Tudtok valami részletet hogy igaz-e vagy sem? Vagy hogy miért zaklatja?? -.-' Normális kérdésre normális választ kéne adni!!! -_- Fordulj rendőrhöz, rokonhoz, ismerőshöz... Zaklatás!!
2013. okt. 1. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Azért küldjük el a fenébe, mert naponta teszi fel ezt a kérdést! Csak te még nem olvastad.
2013. okt. 1. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Fenyegesd meg te is őt. Ha nem ért a szóból, rendőr, pár cigánytesót bemutatsz neki, és meg van oldva.
2013. okt. 1. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!