Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egyre nehezebben találnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyre nehezebben találnak egymásra a magyarok ebben a világban, elképzelhető, hogy emiatt pár évtized múlva kihalnak a magyarok?

Figyelt kérdés

2013. okt. 1. 00:29
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:

Áh. Attól még, hogy egyre kevesebben találnak egymásra, az nem jelenti azt, hogy nem szeretnek dugni, illetve megcsalással félredugni... Akármikor. Akárkivel.


Nem. Nem hiszem, hogy ettől kellene tartani.

2013. okt. 1. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
Nekem aztán majdhogynem mindegy, már anyám se magyarral szaporodott, nekem meg biztos apakomplexusom van, mert aki megtetszik az tök véletlenül mindig legalább félig külföldi. Én olyan szinten hibrid vagyok hogy ilyen kérdések egyáltalán nem hatnak meg, egy nemzet sorsa amúgy sem csak a genetikai állománya tisztaságán múlik, sokkal inkább az a fontos, hogy a nyelvet, kultúrát tovább vigyék. És mivel én ide születtem és életem nagyrészét itt éltem le, ez természtesen, mégha genetikailag legjobb esetben is csak 50%-ban vagyok magyar.
2013. okt. 1. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!

Leírom az én történetem neked. Tudom, hogy lefognak szavazni, de ilyen az élet.

22 éves lány vagyok, volt már pár pasim, ezek közül csupán 1 volt magyar. 1 ír, 3 német, a mostani pedig olasz, aki a jegyesem is egyben. Valamiért nem jövök ki a magyar fiúkkal. Ezért biztosan én is hibás vagyok, de egyszerűen alig van közös témám velük. Mintha ez a magyar nép kicsit vissza lenne maradva a többi európai néptől. Arról nem beszélve, hogy a külföldi pasik mind nagyon tiszteltek és szerettek engem, mindig lehetett rájuk számítani, egy hullámhosszon voltunk, meg vagyunk is a jegyesemmel is. A párom azt mondta, hogy megköveteli, hogy a közös gyerekeinkkel majd magyarul beszéljek és ez nem csak nálam van így, hanem a barátnőimnél is, akiknek szintén külföldi a párjuk. Az egyik barátnőmnek arab a jegyese és már nagyon jól beszél magyarul pl. Egyikünk sem várta el a párunktól, hogy megtanuljanak magyarul, de akarják. Mindig is azt éreztem, hogy a külföldi férfiak jobban tisztelnek minket és a kultúránkat, mint a sajátjaink. Külföldön a magyar nő dicsőségnek számít. :) Egyszer randiztam egy magyar fiúval, értelmesnek gondoltam, de kiderült, hogy tévedtem. Féltékeny volt az önállóságomra, nem tetszett neki, hogy vannak dolgok, amiket jobban tudok, mint ő és hogy sikeres vagyok. Úgy éreztem, hogy lehúz engem. Egy másik magyar fiú is tetszett, de azt mondta, hogy nem tud lépést tartani velem. :/ Szóval van mindenféle. Szerintem nem veszik ki a magyarság azért. Viszont, hogy őszinte legyek, a nemzeti öntudattól és a nemzeti értékek őrzésétől még nem leszek boldog. Nekem elsősorban a saját boldogságom a fontos, amit megtaláltam egy külföldi férfivel. :)

2013. okt. 1. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:

Szerintem az országnak kb 100 éven belül lesz vége. De magyarok még lesznek, addigra az összes nő talál magának egy külföldi pasast, úgyhogy egy ideig születni fognak majd magyarok.

Én őszintén szólva teszek rá, úgyse érem meg. De ha megérném se érdekelne.

2013. okt. 1. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező! Nem biztos, hogy egy internetes társkeresésről szóló cikkből ilyen messzemenő következtetéseket kellene levonni. Internetes társkeresőn ha nem nézel úgy ki, mint egy félisten vagy nem nagyon jó a marketinged akkor nem tudod felkelteni a nők figyelmét, holott lehet, hogy élőben megfogná a tekinteted, vagy a mosolyod, vagy kevésbé lenne ciki, ha félszeg vagy stb.


Az, amit az legelső kommentelő írt, a kérdező által linkelt bejegyzéshez, hogy a külföldiek mennyivel jobbak, nem feltétlenül igaz. Tapasztalatom szerint szemernyivel sincs kevesebb probléma velük, csak teljesen más jellegű problémáik vannak, amivel sokan csak ideig-óráig képesek megbirkózni.

2013. okt. 1. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
Akkor, kedves 22 éves lány, mi pedig majd a külföldi nőkre hajtunk rá. És mindenki boldog lesz. Ugyanis, amit írtál, azt én ugyanígy látom, csak éppen a másik oldalról.
2013. okt. 1. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
26: Nekem azzal semmi problémám sincs, ha egy magyar fiú ráhajt egy külföldi nőre. :) A baj csak az, hogy a magyar fiúknak sokkal kisebb a popularitása, mint a magyar lányoknak. Egy német nő pl. nagyon ritkán ad esélyt külföldi férfinek. De kivételek persze vannak.
2013. okt. 1. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
Én úgy hallottam, hogy az értelmes magyar férfiak abszolút nem esélytelenek. Ott vannak a szláv lányok, ők nagyon szeretnek minket, de az északi nők is csípik a magyarokat.
2013. okt. 1. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
A szláv lányok valóban szeretik a magyar fiúkat. Én valójában szerbiai vagyok és a szerb nők inkább magyar fiút választanak férjnek mostanában, mert a magyar fiúk nem olyan vadak, mint a szerbek. :)
2013. okt. 1. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
Akkor én szívesen "cserélek" valakivel, mert én meg pont hogy a vadállat szerb meg egyéb balkáni pasikra bukom :D
2013. okt. 1. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!