Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Volt már olyan, hogy szerelmes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már olyan, hogy szerelmes voltál, de szakítottál, mert nem működött valami? Mi nem működött?

Figyelt kérdés
2013. szept. 27. 22:43
 1/9 anonim ***** válasza:
Valami.
2013. szept. 27. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen volt. A párom megbízhatatlan volt, megcsalt.
2013. szept. 27. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Volt a párom szerelmes lett egy netes játékba de annyira hogy velem és senki mással nem foglalkozott elhanyagolt és elhagytam. Azután meg olyan volt akivel keveset találkozhattam ezért nem müködött
2013. szept. 27. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Volt.velem csalta a pasiját úgy,hogy nem tudtam róla...
2013. szept. 27. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ja ,én
2013. szept. 27. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Christiano Ronaldo ***** válasza:

Megtörtént már, a csaj labilis volt, meg megbízhatatlan, én meg nem tudtam kezelni hogy pontosan tudjam hónapokig hogy mi az a nagyon specifikus dolog amit ő hallani akar.


Szóval szegény egy könnyűvérü r!banc volt, de HEY, legalább amig nem beszélt, addig jó volt!

2013. szept. 27. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

volt, amelyikük buta volt. Volt, aki túl gyerekes, akadt, akivel a szex nem passzolt, volt, aki döntésképtelen volt, ....


napestig sorolhatnám nagyjából. Elég sok oka lehet.

2013. szept. 27. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
A kávéfőző, és b-szott megszerelni.
2013. szept. 27. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Volt, ő is szerelmes volt, én is. Nem gondoltam, hogy összeillettünk volna, nem hittem magunkban-távkapcsolat volt. Pedig nagyon jó volt minden. Talán csak féltem, hogy nem fog működni. Nyuszi voltam. És valahogy zavart, hogy folyton úgy éreztem, hogy nem uralom a kapcsolatot, nem tudok irányítani. Kiszolgáltatottnak éreztem magam. Talán meg kellett volna próbálnunk normálisan...
2013. szept. 27. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!