Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan lesz a randizgatásból...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lesz a randizgatásból párkapcsolat?

Figyelt kérdés

MIndjárt kifejtem bővebben, hogy mire gondolok :)

30 éves nő vagyok, tíz év párkapcsolattal a hátam mögött, négy hónapja találkozgatom egy kollégámmal. Ő évek óta elvált, mindkettőnknek van gyermeke.

Eddig nem erőltettük a dolgokat, jól érezzük magunkat együtt.

Én kezdem azt érezni, hogy részemről kezd komollyá válni a dolog.

De itt topogok kétségek között, hogy most hogyan tovább? Illik-e kipuhatolni, esetleg rákérdezni, hogy tartunk-e valamerre?

Ne értsetek félre, nem akarok összeköltözni meg ilyeneket, csak pl felvállalni a kollégák előtt, megismerni egymás barátait, stb. Azt hiszem, ezek a következő lépcsőfokok, nem?


Jól vennék pár tanácsot, ennyi év kihagyás után iszonyú nehéz újból a "húspiacon" lenni...


Kérdezzek rá, hogy tartunk-e valahová? Vagy üljek a babérjaimon, hogy ő kezdjen bele?


2013. szept. 19. 22:06
 1/7 anonim ***** válasza:

Hát én így nem kérdeznék rá.. Én úgy szoktam jelt adni, h pl kacéran nézek a szemébe, vagy egyre közelebb kerülök hozzá, megérintem, esetleg a kezemmel szinte bökdösöm a kezét, mondjuk séta közben, hátha megfogja :)

Vagy esetleg te utalsz rá, h elmehetnétek moziba, színházba stb. (ilyet még nem csináltam)

Vagy ha komoly a pasi, akkor lehet hogy egy komolyabb beszélgetés keretében elmondhatod, hogy te többet érzel iránta..


Azért kollégával légy óvatos, mert az emberek pletykásak, irigyel, ráadásul ha nem jön össze a dolog, az nagyon kellemetlen lesz...


28N

2013. szept. 19. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Nem vagyunk közvetlen kollégák, és egy több ezer fős cégnél dolgozunk, nálunk nem ritkák a céges házasságok. :)

Tudom, hogy faramuci a rákérdezés, de mégis, mi a választóvíz a randizgatunk-szexelünk stádium, és a párkapcsolat között?

Olyan bénának érzem magam :)

2013. szept. 19. 22:38
 3/7 A kérdező kommentje:

És attól nem szoktak a pasik elretteni? :)

Ha letámadja őket egy nő az érzelmeivel? :)

2013. szept. 19. 22:51
 4/7 anonim ***** válasza:
Dragam ne stresszelj.. inkabb hallgass zenet :D Boiko - Bubamara : D
2013. szept. 19. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ja hogy szexeltek, de nem jártok? Hát akkor azt már buktad. 30 évesen ezt tudhatnád, még akkor is ha korán házasodtál...

Nem esélytelen a dolog, de egy szexkapcsolatot sztem nagyon nagyon nehéz komollyá változtatni, hisz miért akarná a pasi újra lekötni magát, ha így is megkap..

2013. szept. 19. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

"mi a választóvíz a randizgatunk-szexelünk stádium, és a párkapcsolat között? "


Én pl még az első randink estélyén megkérdeztem a férjemet, hogy egy pár vagyunk e. Szeretné e? Azt mondta igen.


szex csak 2 héttel később volt.


Akkoriban elég sokszor pofára estem ezzel kapcsolatban, és nem volt kedvem találgatni...hogy velem akar e lenni, vagy csak szexelni, és semmi kötöttség. Így nem főttem magamban, hanem megkérdeztem. ennyi.


Ha nem tudod mi a helyzet, akkor meg minek fekszel le vele? Én azt hittem, ez olyan alap dolog...de mind1


27/N

2013. szept. 20. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
nem biztos, hogy jo otlet rakerdezni. a ferfi kellene hogy megtegye mindenben az elso lepest (baratainak, szuleinek bemutatas) es hogy felhozza hogy csak veled akar randizni. amig ez nem tortenik meg, nem veheted biztosra, hogy kizarolagos a kapcsolat. hogy ezt 4 honapig miert nem tette meg, az mas kerdes. varhatsz meg egy kicsit (1-2 honapnal nem tobbet), de ha nem mondja hogy szeret, ill. nem lep az emlitett iranyokba, akkor lepnek en a helyedben- kifele a kapcsolatbol.
2013. szept. 20. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!