Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A ti párotok is túl sok időt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A ti párotok is túl sok időt tölt a számítógép előtt? Mit tesztek ez ellen?

Figyelt kérdés
Párommal immár két éve vagyunk együtt, de újabban nem érzem azt hogy egyáltalán járunk. Jó hogy sajnos távkapcsolatban "kell" legyünk, mert ő külföldön egyetemezik, és informatika szakon van. Értem én hogy szeretei a számítógépeket, de az már túlságosan zavaró, amikor (évente vagy 2 alkalom és nem hazudok) találkozunk és ő már úgy vár engem hogy a telefon a kezében van és pötyögteti. Ebből egyszer már nagy vitánk volt, hiába, nem ismerte el hogy számomra sértő volt. Aztán, volt már rá példa hogy nálam volt és az iPad-jén írt neki valaki és azonnal elkezdett vele beszélgetni, pedig filmet néztünk. Ekkor is veszekedés volt. Aztán egyszer megigérte hogy ezt meg azt csináljuk, ehelyett ő "elmerült" az e-mailjei között (megjegyzem másfél óráig ír egy k*baszott e-mailt). Jó hogy szereti, de rám kezd egyre kevesebb ideje lenni... Van még valaki hasonló helyzetben ? És ha igen, ez csakis szakításgyanús? Nem tehetem oda hogy válasszon, mert az már pofátlanság lenne ténleg részemről.

2013. szept. 19. 20:35
 1/9 anonim ***** válasza:
Kivágnám mint macskát kulelni.
2013. szept. 19. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Évi 2 alkalommal találkoztok ilyen körülmények között? Remek kapcsolat lehet!
2013. szept. 19. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
És kihagytam a szerintem legdurvábbat és leges legsértőbbet : mikor nem éreztem jól magam, akkor is inkább gépezett mintsem főöt volna nekem egy teát, vagy adott volna egy gyógyszert vagy betakart volna. Jó hogy nekem is van kezem, de lányok, nem esne jól nektek is ? :( ez kb csak pár perc, de ez se...
2013. szept. 19. 20:37
 4/9 A kérdező kommentje:
és még mindig tudnék mesélni... amúgy nem a legjobb, de hátha van még hasonló helyzetű lány, és tud valamit mondani :(
2013. szept. 19. 20:39
 5/9 anonim ***** válasza:

Nektek annyi eszetek van, mint egy marék molylepkének, ha azt hiszitek, hogy ez így működni fog!

Figyi, ha két napra sem tudsz neki alternatívát nyújtani az egyéb elfoglaltságaival szemben, akkor b.aszhatod!


"Nem tehetem oda hogy válasszon, mert az már pofátlanság lenne ténleg részemről"

Itt vki már sokkal régebb óta pofátlan veled...

2013. szept. 19. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
minden egyes multimédiás eszközét át kell fúrni a p.icsába 5.2-es fúrószárral :D
2013. szept. 19. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Minek vagy vele? Ennek a "kapcsolatnak" nincs értelme.


27/N

2013. szept. 20. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 viktor123456 ***** válasza:

Miért vagy olyen hülye, hogy vele vagy? :-)

Más rommá kúrna, meg főzné a vájling teát neked. :-)

Nem értem.

2013. szept. 20. 04:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Akkor csak nem én vagyok a h*lye ha ti is azt mondjátok hogy miért vagyok vele meg stb. Ez egy jó kérdés. Talán mert ígéretet tettünk, család már megszokott engm is őt is, nagyra becsülik (mert hogy sokra viszi), de a pénz nem minden ! Túlságosan törekvő, de a túlságosan szót nagyon szó szerint kell érteni !! Nem túloztam semmivel a szövegben, bárcsak túloztam volna...
2013. szept. 20. 20:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!