Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Társas magány? Ennyit számítan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Társas magány? Ennyit számítana a szerelem?

Figyelt kérdés

Vannak barátaim, van családom, szeretem a munkám és lefoglalom magam. Mégis...néha rám tör valami hiányérzet (nem, nem a szex:) ) Nem jó a bőrömben és sokszor érzem magam egyedül, még mikor emberek is vesznek körbe. Miért nem vagyok elégedett ?? Fél éve szakítottam, és úgy gondoltam, teljesen jó így is az életem, hisz annyi más is kitöltheti. Akkor mi ez? Mégis erre vágyom, csak nem merem beismerni?


Valami tényleg nem jó... (24 éves vagyok)


2013. szept. 17. 21:36
 1/7 anonim ***** válasza:
Én is hasonlóan éreztem magam tavaly áprilisban szakítás után. Több, mint egy hónapig kb.
2013. szept. 17. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Tessék, hozom a megoldást: [link]
2013. szept. 17. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Kedves első, köszi, de az enyém fél éve volt. Még mindig ezt "heverném" ?
2013. szept. 17. 21:44
 4/7 anonim ***** válasza:

én több, mint egy éve vagyok igy. Akkor dobott exem. Nekem is megvan mindenem, sokan irigykednének is... de valami mégis hiányzik. A szakitás óta 6 kapcsolaton vagyok túl, de egyik se hozta azt, amit vártam tőle... valami mindig hiányzik.


Azt hiszem, nálam ez a jövőkép volt, amit exemre alapozva épitettem, és Ő lerombolt. Azt, hogy a Te életedből mi hiányzik, nem tudhatom :S

2013. szept. 17. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
1# vagyok. Én azt nem tudom, csak én is így éreztem magam.
2013. szept. 17. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Azért érzed ezt, mert van benned egy rész, ami a valódi éned.

Ezt a részedet már megtapasztaltad lehet akár egy szerelmen keresztül is önmagadból.

Azért egy szerelmen keresztül, mert ott nem a megszokott, beidegződött, múltból magaddal hozott információk szerint kezdesz el élni, hanem egyszerűen a jelenben találod magad.Tudod és érzed, hogy több van benned annál, mint amit a megszokott történéseken keresztül tapasztalsz magadból.Tehát lehet szereted a munkád, de hiányzik az "élés" az életedből.Azért nem a szerelmet mondom, mert az megtörténhet magától.

Csak tudatosítsd magadban azt a tényt, hogy jelenleg a kissebbik rész benned az, ami valódi.Mert el van takarva különböző beazonosulásokkal, több érzéssel és gondolattal azonoítottad be magad.És ezek hatása alatt vagy folyamatosan.És akkor jön egy szerelem.És éberebbé válsz.Hirtelen nem a múlttal foglalkozol meg a jövővel.Kinyílnak a szemeid, és tisztán látod a dolgokat.És még élvezed is!

De ha megfordítod, akkor is működni fog.

Kezdd el élvezni bármit is csinálsz, vonatkoztass el mindentől és mindenkitől!És ha így teszel, nem hiányérzet lesz benned.

Hanem pont az ellenkezője!

2013. szept. 18. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Dettó.Néha mikor megyek az utcán,felnézek az égre,és arra gondolok bárcsak felszippantana az ég,és könnyűvé,súlytalanná válhatnék egy időre.Néha azt kérdezem mi a jó büdös francot keresek én itt?Nagyon nem idevalónak érzem magam...Jó lenne tudni miért...
2015. okt. 10. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!