Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most kezd gázos lenni, HELP?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most kezd gázos lenni, HELP?

Figyelt kérdés

2 hete vettem észre, hogy jóba lettem egy lánnyal.Évnyitón elkéstünk mindketten és álltunk az "elkésettek" között és leszólított, hogy szia milyen volt a nyár. Összehárompusziszkodtunk amit eddig nem. (A tavalyi évben csak köszönő viszonyban voltunk). Na most az van, hogy eggyel lejjebbi osztályba jár, és én egy csomó szünetben átmegyek és egyetlen egy témánk van. (A SULI) eskü már a könyökömön jön ki a biosz meg a kémia faktja meg a sajat dolgaim is. Már kibeszéltük az összes tanárt aztis megutaltam. De o barmilyen unalmas baromságról beszélek neki is "issza a szavaimat" :D Nagyon tetszik neki.

Azabaj, hogy én nem vagyok aza macsó típus ő meg végképp nem kezdeményező, de már 2 hete ez megy és kezdem unni. Elkéne hívnom valahova szerintem, de félek h nagyon idiotan sulne ki x). Az eddigi osszes kapcsolatom (ha annak lehet őket nevezni) úgy nézett ki, hogy a lánnyal már ismertuk egymást barátok voltunk és onnan indult ki. De ez most igy nehezebb. Amikor leulok a folyosón közélyuk már a barátnői is úgy ülnek, h mi ketten egymás mellett legyunk. Kicsit gáz:d Segítséget légyszi.


2013. szept. 14. 06:51
 1/3 A kérdező kommentje:
18 f 16 l
2013. szept. 14. 06:53
 2/3 anonim ***** válasza:
Hát hívd el valahova. Jó persze ez így kimondva könnyebb mint megtenni, de ha belegondolsz csak az a pillanat a nehéz mikor megkérdezed, utána már szerintem te is tudni fogod.
2013. szept. 14. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Hívd el valahova. Nem kell félni, ha tényleg olyan a lány, amilyennek leírtad, akkor nincs mitől tartanod. ;)
2013. szept. 14. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!