Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk, akik voltak már féltéken...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, akik voltak már féltékenyek/féltékenyek az exbarátnőjükre! Miért?

Figyelt kérdés

Adott szituáció: Tehát ha már elvileg nem szereted az illetőt, nem vagy belé szerelmes, csupán 1-2 szép emlék vagy halovány érzések maradtak meg benned iránta. Tervben volt hogy újra összejöttök, de nem léptél, megsértetted a lányt, mert nem voltál benne biztos, hogy csakis őt akarod. A lányt közben valaki az osztálytársad meghódította. Téged zavarna, ha mondjuk az osztálytársaddal összejön a lány, és minden nap látod őket együtt?


A lánnyal jó ismerősök maradtatok, köszöntök egymásnak, és ennyi. Utolsó reményként megpróbálnád visszanyerni a szívét, hát ha még nem túl késő?


2013. szept. 12. 20:56
 1/2 A kérdező kommentje:
Bocsi egy mondat hibás lett: "A lányt közben valaki az osztálytársad meghódította." helyett: "A lányt közben az osztálytársad meghódította."
2013. szept. 12. 20:58
 2/2 anonim ***** válasza:

Én nem lennék féltékeny, de nem is voltam. Egyeten barátomól váltam el csak barátként, a többivel is úgy akartam volna, de ők haragban akartak. De azokra se féltékenykedek. Részemről szerelmi szempontból mindegyik tisztázva van, nem szeretem már egyiket sem, de nem akarok nekik rosszat sem, nem teszek nekik keresztbe.

De a te esetedben igen, féltékeny lennék.

2013. szept. 12. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!