Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek nekem ez így nem jó?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek nekem ez így nem jó?

Figyelt kérdés
Okt-ben leszünk 2 éve együtt a párommal és már közel 1,5éve együtt is élünk van már egy fél éves lányunk és decemberben jön a következő ezzel még semmi gond legalábbis jeléenleg nem ez a legnagyobb bajom,hanem az h áll.a sz.gép elött ül nem hajlandó velünk eljönni sehova még egy fagyit megenni sem v egy kávét meginni haza jön a munkából pihenn és utána a gép félek h erre rámegy a kapcsolatunk már a legjobb haveja is beszélt vele de semmi.Tanácsokat szeretnék kérni mivel keltsem fel az érdeklődését.köszönöm
2008. júl. 2. 21:35
 1/8 anonim ***** válasza:
Hát Te itt már elég keveset tehetsz, ez már komoly függőség. Próbáltál már erről beszélni vele? Vagy a gép miatt már ezt sem lehet? Mert ebben az esetben én valami radikális dolgot tennék. Mondjuk amíg nincs otthon elvinném valakihez a gépet, de olyanhoz, aki nem adja vissza neki. Mondjuk ahhoz a baráthoz, aki beszélt vele. Valahogy rá kellene ébreszteni, hogy ez neked és a gyerekeknek sem jó.
2008. júl. 2. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Egyetértek az előttem szólóval. Internetet kiköttetni, gépet elvitetni, osztán ha rákényszerül, hogy gép nélkül legyen egy darabig, talán rájön, hogy ez így nem jó.
2008. júl. 3. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Az a gond, hogy lehet, Te tényleg így látod és a Te szemedben tényleg ez tajlik le, de igazából túlreagálod. Az egy nagyon gyakori modernkori női féltékenység lenne. Szinte minden harmadik féltékeny nő nem valós személyre féltékeny, hanem egy technikai eszközre. Ezért higgadj le és külső szemmel próbáld nézni a dolgokat, úgy, hogy nem azt sorolod közben, h miért van Neked igazad, hanem tényleg laikusként, nem magadat meggyőzve szemléled a dolgokat.


Ha ezek után is úgy érzed h jogos, akkor egy oldott beszélgetés. Meg sokszor az is segít, ha partner vagy a hobbijában, tényleg érdeklődsz utána. Veled is lehet róla beszélni, akkor nem keres olyan társaságot, aki megérti, de nem Te vagy.

2008. júl. 3. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Véletlenül szúrj el valamit a gépen... a lényeg, h tényleg ráébreszd, nem ebből áll az élet. Könyörgöm, van egy féléves kislánya, kívánhat ennél szebbet egy apuka?..

Ha ő magától nem veszi észre ezeket a dolgokat, akkor vmi nagyon komoly dolog kötheti le a sz. gépen.

2008. júl. 3. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a tanácsokat!!!

Egyik válaszadónak: a baj csak az hogy nem dramatizálom túl ugyanis nincs 2 éve h együtt vagyünk szerintem ilyenkor még dúlnia kellene a szerelemnek, eddig nem is tettem neki olyan kijelentést amin ő megsértödne v rosszul esne neki csak azt szeretném h ne csak akkor legyek jó neki ha vmi kell; ilyesmi a problémám.és a kislányával is foglakozon 1 ici-picit.

2008. júl. 3. 15:41
 6/8 anonim ***** válasza:
WOW ozik?
2008. júl. 3. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
WOW os komment író. Én fognám és kiszedném a vincxsesztert a gépből és ha "jó" akkor visszaadnám. vagy ha venne egy újat akkor kibasznám a gépet az ablakon...Mire is jó még a húsklofoló?
2008. júl. 3. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Egyszer mikor hazaér,belépett az ajtón nyomd a kezébe a gyerkőcöt és mondd hogy rohannod kell mert egy barátnőd bajban van és nem tudod magaddal vinni a gyereket,vagy vmit találj ki,a lényeg hogy a gyerekre ő vigyázzon legalább 3-4 órát.De hihető sztorit találj ki,te ezalatt menj el barátnőddel kávézni és dumcsizni.Segíthetsz azzal is neki hogy a gyereket napközben sokat hagyod aludni,hogy még aktívabb legyen mikor az apjával van,nem lesz sok ideje a gép előtt ülni.Aztán ha haza érsz,kérdezzd meg hogy milyen volt a babával egy kis időt tölteni és hogy ti is örülnétek neki ha többet foglalkozna veletek.Ha semmire nem jutsz költözz el pár napra e úgy hogy ne szólj neki semmit csak hagyj egy üzit,és majd ha keres akkor az első feltételed az legyen hogy száműzi a gépet a lakásból,helyette a gyerekkel játszik és veled van.Biztos fog keresni,főleg hogy jön a második baba is,szeret ő még csak így neki most kényelmes a helyzet,szerintem én ezt tenném a helyedben.
2008. júl. 4. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!