Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom kényszerít. Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom kényszerít. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Már egy ideje eggyüttvagyok a barátommal.Eddig minden rendben volt köztünk.Nagyon szeretjük egymást.Én szűz vagyok ő nem.Még az elején megmondta hogy várni fog nem akar kényszeríteni semmire és hogynem fog megcsalni.Most meg már szabájosan zsarol.Oyanokat mond hogy már régóta várja már hogy meglegyen.Meg nei az a fontos hogy mindegy hogy hol csak meglegyen.Meg hogy ha nem teszem meg akkor megcsal.Hiába mondom neki hogy nem vagyok még felkészülve rá meg nem menne a dolog de nem érti meg hogy szeretnék egy kis időt és még ő van megsértődve.Pedig csak egy kis időt kértem tőle.Arra hivatkozott hogy ő már 18 éves és hogy neki muszály hogy meglegyen de nekem igy nem megy hogy még kényszerít is megnehezíti a dolgot.Nemtudom mit csináljak.Nagyon szeretem és nem akarom elveszíteni meg azt sem akarom hogy megcsaljon.Kényszerből megtegyem?

17 éves lány


2008. júl. 2. 19:58
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
Ha igazán szeret akkor megérti h nem vagy még kész rá. De csatlakozom az előttem szólókhoz semmikép NE TEDD ha nem vagy rá kész!!!!Ja és ha kényszerít akkor nem is érdemel meg téged sztem dobd ki!!!!
2008. júl. 2. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
13%
Most tudnék kurva rondát mondani!! Az ilyen állt. egy kib*szott nimfómániás seggdugasz. Fogd meg és SZARD LE. Az ilyen nem érdemel meg téged. Vagy azt hiszi, hogy Te nem tartod eléggé "jónak", hogy ezt a fontos dolgot megoszd vele. Jó lenne a végére járni. (Fifike)
2008. júl. 3. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
79%
Először is tudni kellene, hogy mennyi az az "egy ideje", amióta együtt vagytok. Ha nem sok (kevesebb, mint egy év), akkor szinte 100%, hogy csak arra kellesz neki, hogy megdugjon. Ez esetben a "jaj, én tudok várni" szöveg a kapcsolat elején csak azért van, hátha előbb lefekszel vele, látva, hogy ő milyen "megértő".
2008. júl. 3. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem se feküdj le vele, ha szeret akkor úgysem csal meg, ha meg ezért megcsal akkor nem szeretet, ha nem szeret akkor meg felesleges vele lenned továbbra. Szóval az a helyes ha nem fekszel le vele. Szerintem.
2008. júl. 3. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
30%
Én elvinném az állatorvoshoz és kiheréltetném. Ha HÜLYE VAGY szenvedj
2008. júl. 3. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
11%
Mi azhogy ő mér 18 és neki már kell,tudod mit kell neki? tanúlni,mert még egy kis hülye csicska akinek az iskolapadban van a helye.Azt sem tudja hogy mit kezdjen egy meztelen nővel.Kis szaros.
2008. júl. 3. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Pfff, sajnállak. Nagyon barom pasit fogtál ki, csak meg akar fektetni, eggyértelmű... Ha szeretne valójában, nem az érdekelné, hogy "benned (is) lehessen"... Én a helyedben dobnám, jobbat érdemelsz nálla, NE HAGYD, hogy kihasználjon, akármennyire szereted!!!! Adrián
2009. jún. 12. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Szerintem nem ér meg ennyit, inkább szakítsatok. Főleg ha olyan megbízható, hogy elfelejti, mit ígért.
2009. szept. 28. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!