Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom kényszerít. Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom kényszerít. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Már egy ideje eggyüttvagyok a barátommal.Eddig minden rendben volt köztünk.Nagyon szeretjük egymást.Én szűz vagyok ő nem.Még az elején megmondta hogy várni fog nem akar kényszeríteni semmire és hogynem fog megcsalni.Most meg már szabájosan zsarol.Oyanokat mond hogy már régóta várja már hogy meglegyen.Meg nei az a fontos hogy mindegy hogy hol csak meglegyen.Meg hogy ha nem teszem meg akkor megcsal.Hiába mondom neki hogy nem vagyok még felkészülve rá meg nem menne a dolog de nem érti meg hogy szeretnék egy kis időt és még ő van megsértődve.Pedig csak egy kis időt kértem tőle.Arra hivatkozott hogy ő már 18 éves és hogy neki muszály hogy meglegyen de nekem igy nem megy hogy még kényszerít is megnehezíti a dolgot.Nemtudom mit csináljak.Nagyon szeretem és nem akarom elveszíteni meg azt sem akarom hogy megcsaljon.Kényszerből megtegyem?

17 éves lány


2008. júl. 2. 19:58
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem semmiféleképp ne tedd kényszerből!! Ha azt érzed h nem vagy még elég felkészült, akkor NE TEDD! az nagyon rossz lesz, ha nem akarod, és a későbbiekben sem fog sose jól esni a szex!
2008. júl. 2. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
87%
Ha képes zsarolni, akkor az csak egyet jelenthet: csak AZÉRT kellesz neki. Ne add meg neki ezt az örömöt. Dobd ki, de semmiképpen ne tedd meg!!!
2008. júl. 2. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
88%
Semmiképpen se tedd meg az ő kedvéért vagy azért,mert akkor azzal fenyegetőzik,hogy megcsal.Ha képes lenne megcsalni,akkor gondolkodj el rajta,hogy egyáltalán szeret e téged...Mondd meg neki,hogy te még nem szeretnéd,ha neki nem jó,akkor vége van.Mehet amerre akar.
2008. júl. 2. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
69%
Egyget értek a többiekkel!DE ha csak arra kellene neki akkor nem várna olyan sokáig akkor pár hónap múlva biztos kidobta volna!Én is féltem az elsőtől és szerintem mindenki fél tőle!Ha nem vagy felizgulva akkor kicsit fájdalmas lesz ha felvagy izgulva akkor csak pár percig fog fájni ( velem így volt )Az első 3 kicsit fájni fog de a többi nem!
2008. júl. 2. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
82%

Ha egy ilyen fiúval lefekszel, akkor később meg fogod bánni!! Ez zsarolás. Tudod mikor adnám oda a szüzességemet egy ilyen alaknak...

Fiatal vagy még, várj addig, míg egy rendes, türelmes pasid nem lesz, aki nem fenyeget azzal, hogy megcsal téged.

2008. júl. 2. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Haggyad ott a picsába, az ilyen pasi egy faszláda, bocs....aki nőt zsarol ilyen témában, az nem is férfi, hanem egy gyáva alak...
2008. júl. 2. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Azért gondolkodj el, ha szeretne nem mondana ilyeneket, én egy évet vártam a barátnőmre, aztán mikor ő akarta akkor történt meg a dolog, eszembe nem jutott volna zsarolni. Az első egyébként sem könnyű, de ha kényszerből tennéd, biztos megutálnád a szexet. Az ilyen pasit páros lábbal kell kirúgni, mert tuti hogy nem azért van veled mert szeret.
2008. júl. 2. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

1. Az én véleményem az, h egy jó kapcsolatba, az ilyen dolgoknak halál zavartalanul kéne mennie, magától, természetesen és úgy, h mindketten szép élmények közt tegyétek meg, tök mindegy, h ki szűz és ki nem! A szex fontos része a kapcsolatnak.


2. Ez a pasi valószínűleg nem szeret, 80 %, habár nem ismerem. De most komolyan, ha Te szeretsz valakit, nem segítesz neki, amiben tudsz, és törődsz vele? Ő egyiket se teszi, csak vár a tapsra, h akkor most ágyba... érzed, h ez így nem túl korrekt. Ha 18 éves és neki ez KELL, akkor járjon diszkóba, és kúrja szét az agyát minden áldott éjszaka, de akkor a kapcsolatot felejtse el, az sajnos nem azon alapszik, h NEKI mire és hány évesen van szüksége.


3. Szereted egyáltalán? Tudod egyáltalán mi az a szerelem? Nem rosszat akarok. De ha éppenséggel csak aranyos, jófej , meg helyes... Akkor add fel. Az ilyen dolgok hosszútávon nem tesznek boldoggá, de úgy igazán, rövid távon se! Lehet, h eddig azt érezted, h minden happy, de könnyen lehet, h azt hiszed , nincs más, és hogy ennek ilyennek kell lennie.. Nem, nem ilyennek kell lennie, ha szerelmes vagy, boldog vagy, ha szerelmes vagy, helyre akarod hozni a dolgokat, HA szerelmes vagy, ilyen problémák nincsenek! Ezekszerint nem szerelemről beszélünk.

Gondold csak végig a barátodat kívülállóként, és ehhez még semmiféle előítélet sem kell.

2008. júl. 2. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek a többiekkel...esetleg ülljetek le együtt egyet beszélgetni és mondd meg neki h.még nem vagy felkészülve rá...ha nem érti meg az azt jelentheti h csak azér kellesz neki és h nem is szeret téged igazán.szerintem hagyd ott őt.tulteszed magad rajta és jobb lesz,mint hogy kényszerből lefeküdj vele,mert azt egy életre megfogod bánni..
2008. júl. 2. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

Tudom nem tartozik a kerdeshez, de ezt a sracot 2 labbal kene kirugni...ha nekem ilyent modnana a baratom az lenne az utolso mondatom hozza h "viszlat"...en is szuz vagyok, es var ram...megigerte h nem erolteti, es tenyleg nem is hozza fel...ha meg felhozodik akkor megbeszeljuk kozosen...ugy gondolom ket erett ember akik szeretik egymast ezt teszi...pedig O 18 es en is...

Ha felrekufircol a baratod NEM SZERET teged...engem csak egyszer csalna meg a baratom, utana tobbet tuti nem, tennek arrol.

Ha van annyira normalis a baratod (habar nem ugy veszem eszre) akkor mondd meg neki h meg nem vagy felkeszulve, es nem azert mert nem szereted hanem mert "csak"... meg nem vagy kesz ra...ha ezt nem erti meg es nem var hagyd a fenebe

2008. júl. 2. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!