Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vannak itt olyan srácok, akik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak itt olyan srácok, akik régen nagyon önbizalom hiányosak voltak?

Figyelt kérdés

És még a kérdés végére: , És rosszak voltak a kapcsolataik más emberekkel, alacsony volt az önbecsülésük és nehezen ismerkedtek lányokkal és sikerült megváltozniuk?(Csak azért így írom, mert hosszú lenne különben nagyon.)


Ha igen, akkor hogyan sikerült?Jöhetnek ide a válaszok, de az is elég, hogyha 1 ilyen valaki lenne itt, akivel tudnék privátban beszélgetni erről. 17/F


2013. szept. 9. 20:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
27%
Igen, én. Úgy sikerült, hogy elkezdtem próbálkozni, nem csak vártam a sült galambot, és volt olyan hét, hogy 5 csajt keféltem meg.
2013. szept. 9. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
79%
ja én régen mindig is kerültem a lányokat, nem tartottam magamat valami menő csávónak, nem olyan voltam, mint a többiek, akik határozottak, bátrak voltak. mára ezt kinőttem, és nem félek használni a számat :) meg merek szólalni, és nem érdekel, hogy ki mit gondol a külsőmről.
2013. szept. 9. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
most is ilyen vagyok
2013. szept. 9. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Régen az voltam, most már csak kicsit vagyok az. Próbálkoztam, de nincs túl sok sikerélményem, bár lehet, hogy túl nagyok az elvárásaim a mai világban azzal, hogy nem egy egyéjszakás kalandot keresek, és egy normális, igényes, értelmes lányt szeretnék. Ha gondolod, írj priviben, segítek, ha tudok.
2013. szept. 9. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
A legtöbben még most is ilyenek itt.
2013. szept. 9. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
#5-ös tudom, de én nem akarok ilyen maradni :D Változni akarok, de a sok sikertelenség miatt nehéz...
2013. szept. 9. 20:06
 7/11 anonim ***** válasza:
Régen csak a csajokkal való smerkedésben voltam bizonytalan. most h fogytam 12 kilót, meg elég jó kis testet építettem magamnak, már ez se akkora gond, csak most éppen nem vágyok bnőre, így inkább a havwerokkal hülyülök :D
2013. szept. 9. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Christiano Ronaldo ***** válasza:

Igen rossz környéken nőttem fel, de legnagyobb pechemre jó körülmények között, szóval én voltam a fehér gyerek egy helyen ahol a népesség nagy része dzsippó volt, szóval nem telt el úgy nap, hogy ne kötöttek volna belém, ne akartak volna megverni (rosszabb napokon nem csak akartak :\ ), szóval középiskolás koromig nem hogy önbizalomhiányos voltam, hanem rettegtem kimenni az utcára :DDD


Aztán elköltöztünk, és a jobb környezetbe lettem bezárkózott, mert addig a pontig zéró szociális képességem volt, de mivel mindig is tanultam mint a kis angyal, meg később elkezdtem sportolni, úgy szépen lassan elmúlt, elkezdtem beszélgetni az emberekkel, volt hogy túl is lőttem rajta és akkor végtelenül figyelemhiányos voltam egy rövid ideig, de az is elmúlt, meg addigra már túl voltam a párkapcsolati tapasztalataimon szóval akkoriban ért a legtöbb új infó.


Olyan 19 éves korok körül lettem sokkal csöndesebb, összeszedettebb, hogy mondjam, mintha el kellett volna rendeznem azokat a dolgokat amin túl voltam, és úgy érzem mostanra vagyok úgy hogy semmi deviáns jellemvonásom nincs, viszont minden környezetben, szituációban tudok alkalmazkodni és helyzethez tökéletesen illően viselkedni.


Szóval csak hagyd hogy történjenek a dolgok körülötted és próbáld meg őket "kibogozni", mármint rájönni hogy mi miért van, mikor mit lehetett volna tenni, stb, és akkor annyi idősen mint én talán kijöhetsz úgy az egészből mint egy pillangó a hernyóból vagy hogy van az.


Remélem segít ez neked valamiben. :DD

2013. szept. 9. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

öltözködésileg a praktikus, és pénztárca kímélés volt a cél, amíg rá nem jöttem, hogy turkálóból is lehet szépen, praktikusan öltözködni, szóval "ruha váltás"...

Aztán volt egy osztálytársam, aki valamilyen oknál fogva elsőben még pálcika volt, negyedik végére meg már a THOR filmben a főszereplőt is lekőrözte kinézetben, és láttam rajta, hogy nem a ruha teszi az embert, ha ilyen teste van alatta. :D Aztán most kondizok, leadtam pár kilót, de még a kigyúrttól távol vagyok. Tartás, ruházat, és vélemény (gerinc)! Egyértelműen sikerre vezet!

2013. szept. 9. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Fejben dől el mit akarsz. Én meguntam azt , hogy szarba se vesznek meg mindig én hunyászkodom meg. önbecsülés és önbizalom 0 volt


Mostmár lehet pöppet túl is teng bennem :D

Ha gondolod leírhatod nekem a problémáid azt meglátjuk úgyis én vagyok a házi pszichológus errefelé

17/f

2013. szept. 9. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!