Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Alig ér hozzám, már nem érdeklem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Alig ér hozzám, már nem érdeklem?

Figyelt kérdés
Az a gyanúm, hogy már nem szeret a párom. Nem az, hogy elmúlt a rózsaszín köd, és most itt vannak a kemény hétköznapok, amit nem tudunk kezelni. Mert hónapokkal ezelőtt is volt (mikor elkezdett dolgozni), hogy napközben váratlan mögém állt, átkarolt, puszit adott a nyakamra, megcsókolt, simogatott. Az utóbbi időben viszont úgy érzem, a szexért is könyörögnöm kell. Nekem ez így nem megy. Kinyalom a s*ggét, mindig én bújok hozzá, a szexet is én kezdeményezem legtöbbször. De általában elég rövid ideig tart... Ne mondjátok, hogy dobjuk fel, mert én hiába akarom, ő elég maradi. Anált sem akarja, mert hogy az nekem fáj vagy mi. Szomorú vagyok, üresnek érzem magam, nem így képzeltem el ezt az egész együttélést. Meg szoktam vele beszélni mindent, részemről a kommunikáció teljes mértékben működik. Ő már kevésbé közlékeny. Mi baja lehet?
2013. szept. 7. 18:16
 1/6 anonim ***** válasza:
Én bevállallak
2013. szept. 7. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Most mosolyognék egyet, ha poén lenne a kérdésem, de nem az. Nem tudom, számít-e, de ő 24, én pedig 19.
2013. szept. 7. 18:24
 3/6 anonim ***** válasza:

Miota vagytok egyutt ?

Ne ragadj ra, ne bujj hozza annyit, ne nyald ki a segget, ne adj olyan sokat mint eddig. Persze mertekkel, ne ess at a lo masik oldalara, ne tunjon ugy, hogy direkt csinalod, csak epp egy kicsit vegyel vissza. Hidd el, hianyozni fog neki, es majd o fog hozzad kozeledni.

2013. szept. 7. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Megunta veled a szexet,megunta a tested.

Nem kíván meg,inkább máshoz menne.

Sajnos ez egy ilyen dolog.

2013. szept. 7. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
2 éve. Rám unt? Nem tudom...
2013. szept. 8. 10:21
 6/6 anonim válasza:

Ezzel en is igy vagyok 2x vagy 3x hozzam ert ugy azota semmi de azt elvarja hogy en a kedvebe jarjak

Mert van ez? Nem kivan? Alig erint meg szolni pedig nem akarok

2023. júl. 22. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!