Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy szerezzem meg?

Figyelt kérdés
Van egy csaj akibe nagyon szeremes vagyok szinte csak rá gondolok de neki van egy pasja.an tök joba vagyunk sokar beszélunk
2013. szept. 5. 22:52
 1/5 anonim ***** válasza:
Sehogy, holnap suli, menj aludni.
2013. szept. 5. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hehehehhhh kabbe!!
2013. szept. 5. 22:55
 3/5 anonim ***** válasza:
nincs mese meg kell kűzdened a másik hímmel
2013. szept. 5. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Most verd ki a fejedből amíg nem csináltál semmit. Esélytelen.

Vagyis talán ez nem teljesen igaz, de ha valakit el tudsz csábítani a barátjától, azt ugyanúgy elcsábítja majd mellőled is valaki.

Az esetek döntő többségében pedig az egész egy szélmalomharc. Nem egyszer próbáltam, volt olyan hogy úgy gondoltam nyert helyzetben vagyok, mert a csaj leközölte hogy simán le is feküdne velem, tetszettem neki, a barátját állandóan szapulta, engem meg dicsért. Szerinted mi történt? SEMMI. Maradt a nyomorulttal amikor meguntam, és nekiszegeztem a kérdést.

Ezt a kört 2-3 lánynál is lefutottam és hidd el nekem, akkor is ott maradnak ha szar a kapcsolatuk. Hiába kecsegtetsz te jobbal, hiába vagy kedvesebb, megértőbb, viccesebb, akármi... megszokott valamit, és azt nem lesz hajlandó kockáztatni, mert az ember ilyen témában nem szívesen veszít. Senki nem akar 2 szék között a pad alá esni, így inkább egyensúlyoznak azon ami akármikor összetörhet alattuk.

Voltam úgy is hogy a barátnőmet akarták elmarni mellőlem, és úgy hogy tudtam a srác tetszik a barátnőmnek. Mindent megtettem, próbáltam először leszarom módon, aztán fenyegetőztem, minden létező követ megmozgattam és végül én kerültem ki győztesen. Szóval mind a két oldalt ismerem, és hidd el, nem éri meg. Csak bukhatsz vele.

2013. szept. 6. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Csak annyi hogy 14 vqgyok és ö is de a pqsija vlamiért19 pedig nem az a ri...anc és azért mindenap beazélünk többször is irogatunk meg minden
2013. szept. 6. 23:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!