Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kifog derülni, hogy megcsaltam?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kifog derülni, hogy megcsaltam?

Figyelt kérdés

közel áll hozzá akivel megtettem...


tapasztalatokat szeretnék nem pedig elméleteket, köszi


17/L


2009. nov. 2. 01:05
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
36%
lotyó...
2009. nov. 2. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

de hülyék vagytok...nem biztos,hogy ribanc...csak állszenteskedtek itt.Soha nem tudhatjátok,hogy mit hoz a jövő számotokra.

Nem biztos,hogy kiderűl de igazából aki számára nem derűlt MÉG ki nem biztos,hogy nem is fog,így hülye a kérdés.Nálam nem derűlt még ki,de lehet évek múlva kifog.

2009. nov. 2. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

figy velem is volt ilyen. nem tudom meddig jutottatok el én csókig. másnap elmondtam barátomnak, szakítottunk de nem bántam meg. lehet h nem ő életed nagy szerelme. ennyi fiatal vagy még mint én:) azóta nekem is van barátom őt sose csalnám meg.

de olyan is elhiszem h előfordul h szereted és pl részegen lekapnak és te visszacsókolsz, de azt is jobb elmondani sokkal rosszabb sumákolni

17L

2009. nov. 3. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Nem értem hogy miért kell ítélkezni. Örüljön akivel még nem történ ilyen. Ne is történjen, mert akkor majd eszetekben jut hogy ribancoztatok egykor.

Ha már megtörtént, én elmondanám, mert úgyis kiderül, tapasztaltam.

(Én az elváltakat ítéltem el mindig. Mit ad Isten, én is az lettem, puff. Száj befog, és irány elgondolkodni.)

2009. nov. 5. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

"de hülyék vagytok...nem biztos,hogy ribanc...csak állszenteskedtek itt.Soha nem tudhatjátok,hogy mit hoz a jövő számotokra. "


Ez a tipikus példája annak, hogy te egy határ sz.r vagy, és megpróbálod bemagyarázni a világnak hogy minden ember sz.r. Ha te egy értéktelen nulla ember vagy, légyszíves ne a világra vetítsd ki, és ne próbáld meg kiokoskodni hogy minden ember ugyanolyan nulla mint te. Csak önmagadat mentegeted, nagyon szánalmas.

2009. nov. 5. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Remélem kiderűlt
2010. júl. 22. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!