Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Olyan önfejű, makacs és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Olyan önfejű, makacs és mindent túlkomplikáló vagyok! Miért? Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Mindig mindent túlkomplikálok és túlgondolok. Most egy darabig nem tudunk találkozni a barátommal, és nagyon makacs vagyok dolgokban, és annyira hiányzik, hogy rosszul esik ha egész nap csak 1-2 sort ír, mert éppen valahol kiruccan vagy hasonlók. Akkor is felhúzom magam, ha skypeolunk vagy csak írunk,és mással is beszél az a rövid idő alatt közben.Néha már csak büszkeségből nem kérem, hogy kamerázzunk, mert az gondolom inkább hagyom dumálni a haverjaival, biztos azt jobban szeretné, az érdekesebb,így nem is szólok. És még sok ehhez hasonlót csinálok, és aztán egy idő után ő is így tesz, mert elvárná tőlem, de nem teszem. És így makacsolom meg magam. :(

Mit csináljak? :/


2013. szept. 2. 22:16
 1/6 anonim ***** válasza:
nőjj fel.
2013. szept. 2. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
hasznosabb tanács? Kivagyok a távolsággal már :@
2013. szept. 2. 22:22
 3/6 anonim ***** válasza:

Szerintem ez lenne a jó megoldás:


[link]

2013. szept. 2. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

most azért, mert nem tudtok találkozni (mással is megesett az eset), miért kell rögtön házisárkánnyá válni? miért kéne a szoknyád mellett ülnie 24/7?

kicsit próbáld már meg átgondolni, hogy nem a tulajdonod a pasid.

első voltam, 23L

2013. szept. 2. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
masztizz többet,az jó feszültségoldó,lélek nyugtató!!
2013. szept. 2. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy nem a tulajdonom, és megtiltani sem tiltok semmit, és tőlem mehet ahova akar, csak egyre jobban igénylem már, hogy velem is többet törődjön.:/
2013. szept. 2. 22:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!