Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szeret még? Van jövője a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeret még? Van jövője a kapcsolatunknak?

Figyelt kérdés
A barátommal (20 éves) 10 hónapja vagyunk együtt. Nagyon szeretem (én 19 vok), de néhány napja csináltam egy nagy hülyeséget. Beültünk egy helyre a haverokkal, kártyáztunk, és a barátom hamarabb kiesett. És ahelyett, h megvárt volna, h mondjuk hazakisérjen, elment szakestre, mondván, h siet, és majd a haverjával hazamegyünk. Én ezen nagyon kiakadtam, és miután hazaértem, küldtem neki sms-t, h elegem van belőle, és hogy szakitsunk. Ő persze meg akarta beszélni. Másnap úgy mentem el hozzá, h elhozom a cuccaimat(m 5 hónapig együtt laktunk), de addigra nagyon megbántam az sms-eket. Vártam, h bocsánatot kérjen, amiért otthagyott, de azt mondta, h nem érzi magát hibásnak. Végülis megbeszéltük, h szeretjük egymást nagyon, és nem akarjuk a másikat elvesziteni. Ez 2 napja volt. De azóta mégis vhogy másmilyen. Nem ad annyiszor puszit, ritkán ölel meg, és, ha én nem mondom, h szeretem, ő sem mondja, ha pedig megkérdezem, h szeret-e még, azt válaszolja mindig: "Persze, h szeretlek, de ne kérdezgesd már állandóan". A szakitós sms-em előtt pedig sokkal másabb volt, úgy érzem, eltávolodtunk emiatt. Most mit tegyek???
2007. szept. 29. 01:29
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Biztosan szeret, csak még nem dolgozta fel magában azt, hogy ilyen hamar és, hirtelen kiadtad az útját. Ha nem szeretne, akkor nem békült volna ki Veled.(SZ)
2007. szept. 29. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
84%
Az én véleményem meg az,ha Te szeretnéd nem adtad volna ki ilyen hamar az útját.Ismered azt a szót:Kompromisszum?Megoldást kellett volna keresnetek,nem egyszerre megsértődni.Ha már most ebben a kis dologban nem tudtok megegyezni,mi lesz később?K lehet békülni,de Te is érzed hogy ez már nem az igazi?!Nem szeretitek egymást igazán,ha ez kettőtök közé tud állni!Egy kapcsolatot föl lehet építeni,újra, és újra,és újra....!Szerintem,nem édrdemes időt "Áldozni" egymásra,ha Te megsértődsz,Ő meg nem tud megbocsátani.A szeretetet érezni is kell,nem kérdezgetni, és főleg nem így válaszolni!
2007. szept. 29. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
71%
Én nem értek azzal egyet, hogy már nem szeretnétek annyira egymást, szerintem ez butaság! Nekem is van barátom már 2 éve, és nálunk ez épp fordítva van. Én vagyok olyan mint a te párod! Sokszor 1 hetet is duzzogok, ha megbánt. Ilyenkor teszem próbára, hogy mennyire szeret. Persze késobb már én is bánom, mert látom mennyire bántsa a dolog.
2007. szept. 30. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
77%

Szia!

Én is duzzogós voltam, egészen egy utazásig, ahol egy szinte idegen pasi - mellesleg most a legjobb barátom - azt mondta, hogy még nem nőttem fel teljesen. Én akkor 24 voltam. Azt mondta, hogy ne csináljam ezt, ne tartsak így haragot, mert csak gondjaim lesznek a párkapcsolatomban. Ezt követően egy év múlva összeköltöztem párommal és ha ilyen helyzetbe kerülök, akkor mindig barátom jut eszembe és amit akkor Tunéziában mondott. Kompromisszum kell egy kapcsolatban és nem azonnal leharapni a fejét a másiknak, és megbeszélni a problémákat. Ne duzzogjatok, mert meg fogja elégelni a másik fél. A beszéd a dolgok és problémák nagy részét megoldja.

2007. okt. 2. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
igaza van a baratodnak. na latod ezert lesz vege a kapcsolatok nagy reszenek. a nok rontanak el mindent. azt hiszed nem szeret mert nem kisert haza? es ha folyton azt kerdezed egy ferfitol hogy szeret e meg az nagyon idegesito. amugy meg tok mindegy tul fiatalok vagytok mindketten. tuti hogy nem fogtok egyutt maradni. ezt te meg nem ertheted. talan majd 10 ev mulva. mikor benott a fejed lagya.
2010. szept. 17. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Szia! Köszi neked is a választ, de mint láthattad, 3évvel ezelőtt írtam ki a kérdést. Azóta már nem vagyunk együtt, 2,5éve egy másik férfival élek, aki azóta a férjem, és van egy 1 éves kislányunk is. :) De abban igazad van, h nem maradtunk együtt :) Gyerek voltam még, azóta benőtt a fejem lágya, ahogy írtad, és nem kellett hozzá 10 év. :)
2010. szept. 18. 11:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!