Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Önző dolog, amit "csinálok"?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Önző dolog, amit "csinálok"?

Figyelt kérdés
Van egy barátom fél éve,nagyon jól megvagyunk. Én 18 vagyok, ő 24. Mindketten komolyan gondoljuk a kapcsolatot. Nekem ő volt az első. Viszont nem tudom hogy szerelmes vagyok -e belé. Mikor összekapunk elérzékenyülök. Mikor szerelmet vall akkor is. Viszont nem érzem azt a lángolást. De van közöttünk egy érzelmi kötelék. A szex is jól működik. Szerintetek önző vagyok, hogy együtt vagyok vele?
2009. nov. 1. 13:49
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
92%
Érzelmileg gyenge, hogy szakíts vele. Csak önmagadat kíméled meg a szakítás fájdalmától. Kellemes Neked, hogy valaki melletted van és megvéd. Igen, kihasználod.
2009. nov. 1. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
92%
Ja önző vagy, hagyd a csudába és keress valaki hozzád illőt.
2009. nov. 1. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
92%
Ha leegyszerűsítve nézzük, akkor ja az vagy. De nem te vagy az első és az utolsó, aki így van egy kapcsolatban, te legalább felismerted.
2009. nov. 1. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
De miért van az, hogy annyira ragaszkodom hozzá hogy nélküle el sem tudom képzelni az életemet? :((( ez így nagyon rossz. És attól is félek, hogy tönkremenne. Tudom, hogy nagy szónak hangzik, de annyira komolyan gondolja és annyira jó hogy közös jövőt tervez... :(
2009. nov. 1. 13:56
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

megint az a fene nagy lángolás...

és még bele is b ezsélik a válaszolók, hogy "persze, nem szereted"...


gondolod, hogy majd 80 évesen is heves lángolások közepette fogjátok gyűrni a lepedőt?

a lángolás mindig, mindenkinél elmúlik, és "csupán" a szeretet marad. kinél hamarabb, kinél később


persze futhatsz egész életedben a lángolás után, csak le ne maradj a boldogságról

2009. nov. 1. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
*beszélik
2009. nov. 1. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Én nem vágyom lángolásra, csupán azért vannak kételyeim, mert lehet hogy egy másik lány jobban tudná őt szeretni, stb. tiszta hülye vagyok.
2009. nov. 1. 14:05
 8/14 anonim ***** válasza:
81%

mi az hogy jobban?

szerintem ez is butaság


lehet szeretni vkit mint családtagot, mint barátot vagy mint a páromat


de hogy nagyon, meg még jobban, meg annál is jobban... ez butaság szerintem


szereted vagy nem?

2009. nov. 1. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Szeretem. Elnézést, hogy ilyen hülye kérdésekkel traktállak titeket!
2009. nov. 1. 14:17
 10/14 anonim ***** válasza:
69%

már miért lenne hülye kérdés...

az is természetes, hogy elbizonytalanodik az ember 1 kapcsolatban (amíg az esküvő előtt vagytok, nincs ezzel nagy baj)

ilyenkor aztán miért ne kérdezhetnél? inkább, mint, hogy butaságot csinálj :)

boldogságot

2009. nov. 1. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!