Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha a párom elmegy, tényleg ne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a párom elmegy, tényleg ne reménykedjek?

Figyelt kérdés

A barátom külföldre megy dolgozni és azt javasolta, hogy inkább hagyjuk abba a kapcsolatunkat, mivel nem tudja még, hogy "mi lesz a munkájával, hol fog lakni, mit fog enni", stb. Mivel egy többéves projektben van benne, csak ritkán tud majd hazajönni, magával vinni pedig nincs lehetősége. Ráadásul a net sem biztosított. :(

Tényleg fogadjam el, hogy két év után csak így elmegy?

De egyszerűen nem tudom megmagyarázni magamnak... :(


2008. júl. 1. 18:10
 1/8 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok?
2008. júl. 1. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nhéz is ezt megmagyarázni magadnak! Úgy tűnik neki a karriere,munkája előbbre való most,mint egy kapcsolat.Sajnos sztem bele kell törődnöd és majd minden kialakul magától!

Az idő mindent megold csak türelem és kitartás kell hozzá!

2008. júl. 1. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Az ilyen szitukra mondom én,hogy mindent meg lehet oldani. (csak akarni kell)

Bár szerintem úgy senki nem indul el külföldre dolozni, hogy nem tudja, hogy mit fog enni, hol fog lakni. Ez azt engedi sejtetni,hogy egyéb dolgok is vannak amögött, hogy Te nem "tudsz" vele tartani külföldre... (tehát ezek amolyan kifogás jellegü dolgok szerintem)

2008. júl. 1. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Esetleg lehetséges az is,hogy ő már amúgy be akarta volna fejezni ezt a kapcsit előbb vagy utobb és az,hogy ő külföldre megy dolgozni,így volt is egy ok erre.Ha két ember igazán szereti egymást,akkor sok dolgot meg lehet oldani,pl a kapcsolattartást is.Nem feltétlenül kell rögtön szakítani.
2008. júl. 1. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Én 20, ő 24.

De egyáltalán nem voltak gondjaink, problémáink. Jó, persze, megvan, hogy "hol fog lakni", csak még minden bizonytalan. Szerintem ő a legbizonytalanabb magában, hogy egyáltalán menni fog-e neki. :(

2008. júl. 1. 19:00
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha valaki 24 évesen csak úgy nekivág a külföldnek abban javarészt a szabadság és kalandvágy játszik szerepet, tökéletesen meg tudom érteni a helyzetét mert én is ennyi vagyok, és épp ezért tervezem a külföldi újrakezdést többekközött, meg azért mert csömöröm van már ettől a helytől. De az én helyzetem olyan hogy sajna nincs akit magammal vigyek de talán jobb is ez így , pedig ha egy igazi társat magammal tudnék vinni aki legalább annyira elkötelezett mint én akkor sokkal könnyebb volna.
2008. júl. 1. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szia!Sajna én is ugyan ebben a cipöben vagyok!Az én párom is kiment külföldre melozni,és ez miatt mentünk szét!De szerintem is biztos kell hogy legyen neki stzállása már elöre!Az én pasimnak is minden elöre meg volt!Mi is beszéltünk rola,h én is vele megyek de igazábol én nem nagyon szerettem volna!Hát igen nehéz elfogadni,de sajnos ez a tény!Igaz mi megbeszéltük,hogy fogunk találkozni ráadásul mi még távkapcsiban is voltunk260km!Fel a fejjel ha tényleg szeret akkor még az is lehet.hogy visszatalál hozzád!Sok sikert!
2008. júl. 1. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Mi abban állapodtunk meg, hogy attól még jóban maradunk és mindig számíthatunk a másikra. Szóval, végül is békében váltunk el. "Az a baj", hogy megértem az álláspontját.

Én még szívesen is mennék vele, csak sajnos anyagilag nem megoldható a dolog. :(

Köszi a válaszokat!

2008. júl. 1. 21:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!