Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 4 éve van kaocsolatunk /nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

4 éve van kaocsolatunk /nem élünk együtt/ felhívott,hogy készítsek neki kaját migjárt ott leszek, kértem hozzon kenyeret, mondta akkor viszem és azóta nem hív, nem jeletkezik. Vajon miért nem jelentkezik a pasim? Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Én nem akarom felhívni,a női húságom!

És még annyi,hogy ez titkos kapcsola,ugye értitek?

Várom a tanácsokat!


2008. júl. 1. 17:31
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
48%
LOL te viccelsz, a pasid lement kenyérért egy hete és nem talált vissza és te ide írogatsz, ezen megszakadok, lehet hogy már azóta Tadzsikisztánban van és onnan fordul meg, hát ez őrület HAHAHAH!!!
2008. júl. 1. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Hivd fel es utana ird le h mi van vele!
2008. júl. 1. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
utolso elötti LOL-os välaszadonak.nagyokos!ha nem érted a kéRdéSt olvasd mär el megint!nem kifejezetten a pasija.a szeretöje te igen birka.ezert is értetlen a dolog a csaj elött.az hogy miéRt nem ment ...nem tudod meg sosem sztem.hacsak nem keres fel és mondja meg hogy bocsi...ez és ez volt.ha annyira akart volna,mär keresett volna vagy egy smst küldött volna 1 hét alatt.sztem beakarta fejezni a kapcsolatot ami kettötök között folyt,és igen igy.habär nem rtem miéRt nem mondta a szemedbe.a mäsik pedig,lehet jobb is igy hiszen van egy kisfia ahogyan irtad...nem kéne harmadiknak lenned,tönkreszeted a csalädjät:S.nem kioktatalak,ne annak vedd kéRlek!de gondolj bele.nekem is van egy ksifiam 8 honapos.sosem tudnäm feldolgozni és megemészteni ha a apärom megcsalna...remélem erre nem került sor.és föleg nem ugy hogy ha 1 nöhez järna midnig:S.lehet ez jobb is igy nem gondolod?
2008. júl. 2. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Ez a bizonyos pasi nem debreceni véletlenül...?
2008. júl. 2. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
utolso vàlaszadotol kérdezem:D,tàn te vagy a feleség?:)kezd érdekes lenni a sztory...:)
2008. júl. 2. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Nyugi nem debreceni a pasi! Talán hasonló a rörténet?
2008. júl. 2. 23:16
 17/17 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Felhívott a pasim,otthon hiányolták ,keveset tartózkodik otthon stb... Azért tűnt el, de ezt én nem fogadom el,mert akkor is számtalan módja van, hogy ezt közölje velem ,ha akarja! pl. e-mail, sms, telefon, egyebek..

Egyenlőre a találkozásunk várat magára, " mert most én vagyok nagyon elfoglalva"!

2008. júl. 6. 19:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!