Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 4 éve van kaocsolatunk /nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

4 éve van kaocsolatunk /nem élünk együtt/ felhívott,hogy készítsek neki kaját migjárt ott leszek, kértem hozzon kenyeret, mondta akkor viszem és azóta nem hív, nem jeletkezik. Vajon miért nem jelentkezik a pasim? Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Én nem akarom felhívni,a női húságom!

És még annyi,hogy ez titkos kapcsola,ugye értitek?

Várom a tanácsokat!


2008. júl. 1. 17:31
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
65%
Hívd fel egy másik számról, mondjuk telefonfülkéből.
2008. júl. 1. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Asszem nemertem.Kerlek leirnad megegyszer?
2008. júl. 1. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
65%

Nem írtad mikor hívott fel,néhány napja vagy néhány órája?

Nem lehe,hogy lebukott?Mivel írod titkos kapcsi...Hívd fel szám nélkül....

2008. júl. 1. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Négy éve van egy titkos kapcsolata és a pasi megígérte hogy megy de azóta se kép se hang.


A véleményem: Lehet hogy a titkos már nem titkos ./az asszony tud mindent/

Vagy most van már egy második titkos is.

Ezért nem kell Nem Független pasival kufircolni.

2008. júl. 1. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
72%
No meg mert ERKÖLCSTELEN áze.
2008. júl. 1. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

A harmadik válaszadónak,egy hete nem keresett.Próbáltam hívni,de nem vette fel,persze nem íta ki a számot,nem tudhatta ki hívja!Próbáljam még?

Nagyon bensőséges a kapcsi,és ezért nem értem!Nem voltam ilyen kapcsiba még soha! azt gondoltam velem nem történhet ez meg,hát megtörtént!Ez van.Nem akarom,hogy velem éljen a kisfia miatt főleg, meg így sztem nagyon jól működött,de ezt ő is tudja.

2008. júl. 1. 18:05
 7/17 A kérdező kommentje:
Szerintetek gáz,ha felhívom! Nagyon ritkán szoktam, a 4 év alatt talán,ha 6-szor! Mindig ő hívott ,de mondta is mindig hogy hívni foglak és hívott is elég gyakran. A másik hogyez az esetet megelőzően s2 hétig szinte minden nap itt volt nálam!
2008. júl. 1. 18:21
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Rejtélyes ügy. Csak ezek után ha újara jelentkezik, ne omolj a karjaiba, bármi ürüggyel tér vissza, bármilyen magyarázatot ad! Ilyet nem lehet egy nővel csinálni!
2008. júl. 1. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm,én is inkább ezt gondolom,amit te írtál!Ha meg nem jelentkezik akkor, ennyi volt és mégsem szeretett igazán!

Nehezen tudom feldolgozni,de majd túl leszek rajta!48 éves ffi és tanult ember hát ... ilyen is van!

2008. júl. 1. 18:47
 10/17 anonim válasza:
Én aggódnék. Nem lehet valami egyéb baja? Hívd fel, csak hogy tudd, hogy jól van.
2008. júl. 1. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!