Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit adjak a barátomnak szülina...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit adjak a barátomnak szülinapjára?

Figyelt kérdés
Szeptemberben lesz a 22. szülinapja. Tárgyi ajándékot nem szívesen adnék neki, mert elég jómódú és úgyis megvan mindene, ami kell. Inkább valami közös program lenne jó. A mozi szerintem snassz, színház nincs szeptemberben, dumaszínházban voltunk már, müpában is jó párszor. Étterembe elég sűrűn járunk, alkalom nélkül is. Szóval kb. kifogytam az ötletekből. Még gondoltam koncertre, de megnéztem és nincs aznap olyan, ami érdekelné. Tudnátok tippeket adni? Még annyi, hogy azért nagyon drága ne legyen, mert én még csóró diák vagyok. Inkább valami ötletes kéne.
2013. aug. 28. 01:27
1 2
 11/12 Pölös Tünde válasza:
Ne ítéld el azokat a válaszokat, amik szexre utalnak. Valószínűleg ezeket férfiak írhatták és ők tudnak igazi jó tanácsot adni ezen a téren, hiszen egy férfinak akarsz te is ajándékot. Egyébként meg én is egyet értek velük. Azt biztos hogy szereti, nem is kerül pénzbe és neked is jó. Dobj fel valami újat (technika vagy ruha, bmi) és kész a tökéletes ajándék. :) Sok sikert: Egy nő társad :)
2013. okt. 28. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
Írj neki verset, valami szépet, szívhez szólót!
2017. márc. 5. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!