Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit adjak a barátomnak szülina...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit adjak a barátomnak szülinapjára?

Figyelt kérdés
Szeptemberben lesz a 22. szülinapja. Tárgyi ajándékot nem szívesen adnék neki, mert elég jómódú és úgyis megvan mindene, ami kell. Inkább valami közös program lenne jó. A mozi szerintem snassz, színház nincs szeptemberben, dumaszínházban voltunk már, müpában is jó párszor. Étterembe elég sűrűn járunk, alkalom nélkül is. Szóval kb. kifogytam az ötletekből. Még gondoltam koncertre, de megnéztem és nincs aznap olyan, ami érdekelné. Tudnátok tippeket adni? Még annyi, hogy azért nagyon drága ne legyen, mert én még csóró diák vagyok. Inkább valami ötletes kéne.
2013. aug. 28. 01:27
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
0%
A szüzességed?
2013. aug. 28. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Hát sajnos ez már nem játszik.
2013. aug. 28. 01:30
 3/12 anonim ***** válasza:
Adj neki egy nagy puszit és légy vele különösen nagyon kedves :D:P
2013. aug. 28. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Figy, ha meg is van mindene, attól még valami személyes dolgod adhatsz neki. Mittomén vmi gravíroztatott akármit, vagy veszel vmi különleges képkeretet és teszel bele egy képet rólad vagy rólatok, ilyesmit.
2013. aug. 28. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
45%
Akkor játszd el hogy odaadod a szüzességed, ennyi :D
2013. aug. 28. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Szerintem próbálj meg valami maradandót adni neki. Lehet az valami kis csekélység is. De ha igazán szeret akkor szerintem akárminek örülni fog. De szerintem törekedj valami maradandóra. :-)
2013. aug. 28. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
kokit.
2013. aug. 28. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
öltözzél be valaminek aztán bevetés :DD
2013. aug. 28. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
süss neki tortát
2013. aug. 28. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

amúgy a torta sütés nem is lenne rossz ötlet, csak 2 gond van, az egyik, hogy nem nagyon szereti az édeset, a másik meg hogy éppen festjük a konyhát és ilyen körülmények között képtelenség.

Köszönöm a válaszokat (már aki értelmeset írt).

2013. aug. 28. 10:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!