Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A "barátommal" (mert még nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A "barátommal" (mert még nem az) megyünk moziba. De amit megnéznénk 3D-s, és ha csókoznák mozi közbe, az zavarna. Hogy kéne megoldani, hogy ne zavarjon?

Figyelt kérdés

2013. aug. 27. 18:43
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Micsoda?

Ha nem akarsz mozi alatt smárolni vele, akkor ne smárolj.

Csókoljátok meg egymást utána, vagy előtte. Vagy is is.

2013. aug. 27. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

"De amit megnéznénk 3D-s, és ha csókoznák mozi közbe, az zavarna."

Lehet, hogy én vagyok ilyen korlátolt, de nem értem, mi zavarna?

2013. aug. 27. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
szerintem a szemüvegre gondolhatott, és ha igen, akkor se igazán értelmes:D
2013. aug. 27. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
48%
Te lány a moziba azért megyünk mert filmet akarunk nézni. Smárolni ráérünk előtte vagy utána is. De ha a film közben csináljuk akkor lemaradunk a történésekről. Így aztán kidobod a pénzt arra, hogy elveszítsd a fonalat a filmben és csókolózz. Szóval fizetsz azért, hogy a barátoddal csókolózz. Nekem ez nem kóser. Nézzétek a filmet utána a rötyiben akár le is cumizhatod.
2013. aug. 27. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
a szemüvegre gondoltam xd :D de nyilvn smrolnánk, na de nem az a lényeg, hanem, hogy akkor a szemüveggel mi legyen?
2013. aug. 27. 19:02
 6/13 anonim ***** válasza:

de satter vagy :D :D

VEDD LE AKKOR ADDÍG !

2013. aug. 27. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
Nem vagy valami kreativ !:DF
2013. aug. 27. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
hát ezek nem voltak nagy segítségek, csak negatívum.
2013. aug. 27. 19:12
 9/13 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy a 3D-s szemüveg zavarna, hiszen vannak emberek, akik alapból szemüvegesek és ők sem veszik le minden csók előtt.
2013. aug. 27. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Nem hiszem h zavaro a szemuveg, ha meg akr csokolni nem fogja zavartatni magat.. a szemuveges emberek is csokoloznak valahogy. Vagy felsz h meglatod milyen a baratod 3D ben es kiabrandulsz belole? :D no para
2013. aug. 27. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!