Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek mire készüljek ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mire készüljek ha anyukám rájön?

Figyelt kérdés
1éve és 2hónapja vagyok eggyütt egy fiúval.Anyukám nem tud róla és megis van az okom rá hogy miért nem mondtam még eddig el neki.(Az ok mégpedig az hogy anyukám utálja a c*g*nyokat).Én meg csak azokat a c*g*nyokat utálom akik lopnak meg embertölnek.De anyukám annyira utálja őket hogy azt mondja hogy nincs normális.És van egy olyan érzésem hogy ráfog jönni vagy megfogja tudni hogy milyen fiúval is vagyok eggyütt.Pedig normális(nem lop nem öl embert és a családja is normális)
2013. aug. 25. 20:41
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
40%
Mennyi buta ember..
2013. aug. 25. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
21:01 miért is?
2013. aug. 25. 21:02
 13/18 anonim ***** válasza:

első vagyok: Szerintem is mondd el anyukádnak,tényleg jobb ha tőled tudja meg,meg ha már egy éve együtt vagytok,csak el kéne neki mondani.Először biztosan ki fog borulni,de valahogy majd be kéne neki mutatni a srácot meg a csládját,hogy lássa,hogy a származása miatt még nem feltétlen rossz.Gondolom anyukádnak valami rosz élménye van a romákkal kapcsolatban,azért gondolkodik így,meg persze én is néznék egyet ha a lányomnak ilyen barátja lenne,de csak a te boldogságodat akarja ő is,de érthető hogy félt. Sok sikert :)

Egyébként de sok fajgyűlölő kretén van itt....

2013. aug. 25. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Hogy-hogy miért? Te ebben az országban élsz?
2013. aug. 25. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
69%

Szerintem már az egy jó pont hogy ilyen régóta vagytok együtt, hogyha pedig az anyukád szeret, már pedig a gyereke vagy akkor ezt is el kell fogadni, és magában kezelnie a problémáját, mert ezt neki kell magában megoldania.

Persze tudom vannak hülye szülői viselkedések, és pl nekem is nagyon sok időbe telt elmondani, hogy szeretem a nőket, és barátnőm van, és ők is vallásosak tudod, de el kell fogadniuk mert a gyerekük vagy! :)

17/L

2013. aug. 25. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
75%

Megkövezhettek érte, de én az anyukának adok igazat.

A családomban is előfordult hasonló eset, csak itt a fiú volt magyar, és a lány új. És a gyerekeik mind úgy éltek mind a cigányok zöme. És úgy, hogy megvolt az anyagi lehetőség a normális életre. .

2013. aug. 25. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Szerintem mondd el anyukádnak valahogy, ugyanis tényleg még rosszabb lenne ha másoktól tudná meg. Jó lehetséges, hogy hallani sem akar róla és nem tetszik neki, hogy ki a szíved választottja, de meg kell próbálni.
2013. aug. 25. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
72%

Hihetetlen tök normális anyukád van és akkor ilyet csinálsz?

Szerintem kevés Anyuka van aki örülne ha a gyereke egy cigánnyal jönne össze...

2013. aug. 25. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!