Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A lányok tényleg csak a saját...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányok tényleg csak a saját kedvtelésükre sminkelnek, járnak manikűröshöz, fodrászhoz? A fiúkat tényleg nem érdekli a lány körme, haja, sminkje?

Figyelt kérdés
Tegnap párommal beszélgettünk erről, és ő váltig állította, h így van. Szerinte a fiúk az arcot nézik/próbálják elképzelni smink nélkül, az alakot és a mellet/popsit. A körmöt észre se veszik. Főleg 20 év fölötti fiúk véleményére vagyok kíváncsi!
2009. okt. 30. 17:17
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

én lány vagyok és én nem szoktam sminkelni magam, csak szolidan ha buliba megyek :)

a hajammal mondjuk szeretek elszórakozni órákat, de az saját kedvtelésből :)

a kommenteket elolvasva megnyugodtam, hogy nincs szükségem akkor ezek után se arra, hogy mindig 6 kiló alapozóval lépjek ki az utcára, mint egyesek..

2009. okt. 30. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

17.42es

és ha szemceruzánál több van rajtad, mit csinál a párod

lepofoz, mert hogy az neki nem jön be?

ez amúgy sosem értettem, hogy valaki nem sminkeli, nem festi a haját, mert hogy a páromnak nem jön be..

én sem vagyok állandóan kisminkelve, ha a barátommal vagyok, de azért szeretek adni magamra

2009. okt. 30. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
Ezek szerint a smink nélkül/nagyon szolíd smink a nyerő, körömből meg a tiszta, rövidre vágott - átlagban. De mi a helyzet a fodrásszal? Tetszik, ha a lány haja festett, melírozott, göndörített, egyenesített, vagy csak legyen megmosva és kész?
2009. okt. 30. 18:00
 14/19 anonim ***** válasza:

a hajra is ugyanez igaz, ne legyen nagyon kírívó. mindegy hgy göndör, egyenes, lehet vasalva is csak természetes legyen.


Persze azért hozzá kell tenni hogy ha lemegyünk bulizni akkor azért jó ha a csajom ki tud tenni magáért, az erős smink és a csillogó ékszerek mind a külvilágnak szólnak

2009. okt. 30. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Nem olyan régóta vagyok együtt a párommal.Látott már erős sminkben,esküvőre mentem és kellett a fényképész miatt.Azt mondta szép szép,de szereti,ha nem vagyok kifestve,mint általában,úgy szebb vagyok.Nem volt még szivem megmondani neki,hogy amikor "nem vagyok kifestve" az azt jelenti,hogy korrektort azért használok,hogy ne legyen karikás a szemem,szempillámat is kifestem,persze nem macskásan,de hogy látszon,mert elég seszínű,alapozóval próbálom eltüntetni a pattanást és néha teszek fel szájfényt.Tényleg természetesnek hat,de ez is smink.Úgy érzem így vagyok ápolt.A hajam nem festem,de ügyelek rá,hogy mindig fényes legyen.Nincs hosszú körmöm,de átlátszó vagy halványrózsaszín lakkal szoktam kifesteni és ápolom,hogy ne töredezzen.Ehhez is idő kell,de ezt a fiúk természetesnek veszik,mintha így születtem volna,pedig ehhez is odafigyelés kell,nem csak a kilós festékhez és a műkörömhöz.
2009. okt. 30. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

17:59


nem attól adsz magadra, hogy sminkeled magad. azzal csak a hibáidat tünteted el. ápoltabb nem leszel.


az én barátnőm se sminkeli magát. sokkal jobb pl arcra puszit adni neki mint egy réteg krémre vagy púderre. :)

a buli más. oda mindenki ugy akar elmenni, hogy ő legyen ott a legszebb, de suliba, munkahelyre szerintem felesleges. max tényleg ha hibás a bőre valakinek (ércsd: durva pattanások)

2009. okt. 30. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Sztem egy csaj ugy jó ahogy van természetesen vagy csak minimális szolid sminkkel.Nekem inkább ez a tipus jön be nem kell hogy egy centi vakolat legyen rajta az undoritó.Am is azért sminkelik a csajok magukat hogy felketsék a pasik érdeklődését.szal csak szolidan....:)
2009. okt. 30. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Körme?hát nelegyen ilyen hosszu fehér szar műköröm meg a vörös körömfestéktől a falra mászom legyen neki normál vagy enyhén hossz de igai és az a fényes cucc rajta maximum smink nemvagyok oda érte:Sde van akinek jóláll d enemkell belőle 1kiló azért a hajra pedig nagyon figyelek az fontos de nekem tökéletes pl a egyenes vagy hullámos haj

de én a szőkékre bukom abbolis a természetesre utálom a festett haju csajokat!

üdv 17/F:BD

2009. okt. 30. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
17:42-es vagyok. Szó sincs durvaságról azért mert szemceruzát használok. Ezt te sem gondoltad komolyan h ezért pofon jár:) Tudom h neki nem tetszik a sok smink, és szereti a természetes színét a hajamnak, akkor miért lennék ellene amikor így nekem is megfelel? Másrészt nem mondanám h csak az ad magára aki erősen sminkel és festve van a haja, ez hülyeség.
2009. nov. 2. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!