Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A lányok tényleg csak a saját...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányok tényleg csak a saját kedvtelésükre sminkelnek, járnak manikűröshöz, fodrászhoz? A fiúkat tényleg nem érdekli a lány körme, haja, sminkje?

Figyelt kérdés
Tegnap párommal beszélgettünk erről, és ő váltig állította, h így van. Szerinte a fiúk az arcot nézik/próbálják elképzelni smink nélkül, az alakot és a mellet/popsit. A körmöt észre se veszik. Főleg 20 év fölötti fiúk véleményére vagyok kíváncsi!
2009. okt. 30. 17:17
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
83%
Bár én csak 19 vagyok, totálisan l.szarom, hogy néz ki egy lány körme. Lényeg, hogy ne nézzen ki úgy mint egy Velociraptor. Haj legyen ápolt, mosott, nem kell festegetni, sminktől meg egyenesen rosszul vagyok. Nem kirakatbábut vagy egy műnőt szeretnék, hanem valakit aki megmutatja, felvállalja magát. Nem kell a trilak a pofázmányra. Valaki akkor szép, ha reggel is szép.
2009. okt. 30. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Velociraptor :D :D
2009. okt. 30. 17:21
 3/19 A kérdező kommentje:
Becézhetnéd velocicának esetleg :) Köszi a választ, várom a továbbiakat!
2009. okt. 30. 17:23
 4/19 anonim ***** válasza:
Vagy esetleg letörhetném, de akkor mindegy lenne milyen formás a popsija, mert úgyis elriszálja a tett színhelyéről.: )
2009. okt. 30. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:

Körmöt pont Lszarom, ahogy első frappánsan megválaszolta :) Kicsit se izgat, csak legyen szépen levágva és tiszta legyen. Nem zavar ha színes meg mintás, de kicsit se érdekel.


A smink már más tészta, én nagyon nem szeretem a sminket. A természetes, szép arcot szeretem, nem azt mikor 6 centi alapozó meg festék mögött van valami ocsmányság, akitől hánynom kell reggel, ha meglátom.


22/F

2009. okt. 30. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

van amelyik fiúnak bejönnek ezek, egyik barátom pl. megőrül a francia műkörömért, mert nőies (nem neki van hanem a barátnőjének, mielőtt valaki belekötne =p)

én sminkelem magam, de nem úgymint Annácska vagy pl. Medveczky Ilona xD

viszont az ilyen sminktetoválás nem jön be nekem sem, szerintem egy két embernek az arcát nagyon k*rvássá teszi =S

de ez az én véleményem =)

2009. okt. 30. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

igaza van a párodnak is, nem elsősorban ez a fontos, egy szép arcú lány akkor is szép ha nem volt ideje sminkelni. De szerintem nagyon fontosak a részletek, lehet hogy észre sem veszem hogy manikűrösnél volt, mégis sokat dob az összhatáson.

Nemrég találkoztam egy lánnyal aki tökéletesen nézett ki, annak ellenére hogy semmi feltűnő nem volt rajta, látszólag alig volt smikelve, nem volt színes körme, teljesen szolid volt. Aztán randi közben vettem észre milyen érdekesen vani kifestve a szeme, milyen szép kis fülbevalója van, ápolt keze. És ezekkel a részletekkel lehet hogy sokkal többet foglalkozott mint egy festett karikafülbevalós p*csa

2009. okt. 30. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

17:32

Pedig drága medvénk még el tudna viselni némi málnát a szemei között. : )

2009. okt. 30. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

Lány vok és a páromnak se jönnek be az ilyen dolgok. Festettem régen a hajam, már azt is abbahagytam miatta, mert ő nagyon szereti a természetes hajszínemet. A körmömön nem szereti az erős színeket, átlátszó vagy halvány színek jönnek be neki vagy legjobban ha semmi nincs rajta. A sminket utálja, egyedüli amit elfogad a szemceruza, azt használok. Amikor buliba megyünk vagy ilyen helyekre akkor nem zavarja a dolog, de amint hazaértünk irány a fürdő és moshatom le:)

Párom 21 éves. Ja és hozzátenném régen rohadtul festettem magam, mert azt hittem az tetszik a pasiknak! De rájöttem így meg neki is jobb és nekem is kényelmesebb.

2009. okt. 30. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

tegnap este egy bulin elég erősen ki voltam sminkelve, és találkoztam egy fiúval akinek bejöttem még kb 3éve. azt mondta, jobban tetszett neki mikor természetesebben néztem ki.

amugy bulin kivül szolid a nyerő nálam is

2009. okt. 30. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!