Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen az ha valaki 16-17 évesen gyerekes?

Figyelt kérdés

értem például a viselkedését, beszédét!

de bármi ami eszetekbe jut irhatjátok!


2009. okt. 30. 17:12
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Feldug magának egy barbibabát.
2009. okt. 30. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
kösszikeh, szupcsika, lávollak, szercsizlek, bajjátnőm, - na az ilyen kényes dumák iszonyúan gyerekesek és gázosak is!!!!
2009. okt. 30. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
nyalókát szopogat és állandóan papás-mamásat akar játszani
2009. okt. 30. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

és ha nem beszél ugy pl: h szupcsi szercsi és társai..

esetleg annyi h nemmer bezsélgetni azzal a srácal aki bejön neki! az gyerekesnek számít?

2009. okt. 30. 17:23
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

"kösszikeh, szupcsika, lávollak, szercsizlek, bajjátnőm, - na az ilyen kényes dumák iszonyúan gyerekesek és gázosak is!!!!"


ez nem gyerekes, ez p*csás!

egyszerűen nem komoly, nem tudsz elbeszélgetni vele lelkizősen, komolyan, amúgy szerintem ezzel nincs, gond én is gyerekes vagyok még

jah és szerencsére nem beszélek így xD

2009. okt. 30. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

kérdező: az abszolut nem gyerekes ha nem mersz odamenni, mert pl nem is a te dolgod lenne h elsőnek odamenj!!! Nekem is tetszettek anno srácok de egyikhez se mentem oda mindig messziről bámultam őket, aztán vagy odajött vagy nem!:)

17:27- ha megnézed kik beszélnek így (12-16ig pl) na azok gyerekek.

17.14es voltam

2009. okt. 30. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én is gyerekes vagyok :) De persze én sem úgy, hogy mai eltorzított szavakat használok, vagy ilyenek...Az nem gyerekesség, az mai hóbort csak...Tényleg fennakadok, hogy mi mindent ki nem találnak már...Pl. szerihzlek...(holott a legszebb magyar szó a szeretlek...) Úgy gondolom, hogy nem is abban mutatkozik meg, hogy ki gyerekes, hogy milyen ruhát hord, hogy beszél...Ezek csak külsőségek...Az a lényeg, hogy belül, hogy gondolkodik dolgokról...És amúgy is, valahol mélyen minden emberben ott lakozik még a gyerek :)
2009. okt. 30. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

17.14es

igazad van abban, hogy a 12-16 évesek beszélnek így, de nézz végig rajtuk, az én sulimban az olyan kis ribizlik mondanak ilyet, akiken már végig ment a fél iskola

2009. okt. 30. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

hát nekem a 13 éves húgom beszél így, nagyon idegesítő. amúgy én meg szeretem a nyalókat (nem félreérteni), de attól még nem vagyok gyerekes. legalábbis nem e miatt vagyok az. az már inkább, amikor odamentem egy buliba a biztonsági őrhöz és lelőttem vízipisztollyal:D szerintem gyerekesnek lenni sokszor vicces.

17/l

2009. okt. 30. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!