Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van rá esély szerintetek? Fontos.

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van rá esély szerintetek? Fontos.

Figyelt kérdés
Ha azt érzed fiatalon, hogy találtál valakit aki teljesen lelkitársad , mintha a másik feled lenne, valamiért elveszíted, van rá esély, hogy később találkozzatok, és ő legyen a jövőd ? Hiszen, olyan kevés ember van akivel így megérti magát az ember és érzi belül,hogy mi van ha ő az..
2013. aug. 25. 19:16
 1/8 anonim ***** válasza:
Sosem kizárt.
2013. aug. 25. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Elvesztettem a lelki társam. És nem, nem hiszem hogy újra összejövünk. Ez a hajó elsüllyedt. Fogok még mást is szeretni, biztos vagyok benne, de a másik felem továbbra is tőlem külön éldegél majd a nagyvilágban.


Ez nem Hálivúd. Van amikor a szerelem nem elég, mert egyszerűen nem működik.

2013. aug. 25. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Attól függ, mi volt az oka, amiért elveszítetted.
2013. aug. 25. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Baccardi01 ***** válasza:
Még összejöhettek.
2013. aug. 25. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Sajnálom, hogy elvesztetted. És nem tudsz tenni valamit, hogy megkeresd, akármi?:/

Hát az ok,fiatalok vagyunk még..én megyek majd egyetemre messze, ő marad..fiatalabb is kicsivel..nemtudom.:S :/

2013. aug. 25. 19:24
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha mindenképp elszakadtok egymástól, annak lehet, hogy oka van. Talán mégsem ő volt a tökéletes számodra, és a sors akarta így. Az is lehet, hogy találsz majd valakit, aki pótolja számodra őt. Ha tényleg ő volt a lelkitársad, az egyetlen, akkor az élet úgyis elég sodorja majd..:) Tapasztalatból beszélek.
2013. aug. 25. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
eléd sodorja* bocsi
2013. aug. 25. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Sors nem létezik, hanem az emberek töketlensége (igen, még nőknél is!), hogy nem mernek lépni, vagy az egyik fél nem tesz semmit a cél érdekében, vagy csak szórakozik a másikkal: eteti. Velem is ez volt, egy lány azt mondta, hogy szerelmes belém, később a "lelkitársa" lettem, most már le se sz×r (ja, közben meg pasija volt a kis...).

Legalább már nem látom és remélem többé nem is fogom.

2013. aug. 25. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!