Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez mitől lehet? És melyik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez mitől lehet? És melyik típusú pasi jön be nektek inkább lányok?

Figyelt kérdés

Régebben én is beszélgettem msn-en csajokkal meg volt olyan akivel úgy msn-en keresztül jöttem össze. De most már nem vágyom ilyenre hanem inkább úgy vagyok vele hogy az utcán vagy buliban vagy valahol bizton megtalálom a szerelmem és nem interneten meg msn en keresztül.Ezzel ti is így vagytok?


És milyen típusú pasi jön be nektek csajok inkább?


Én amilyen szerintem vagyok: kedves,ha van barátnőm akkor ő a legfontosabb nekem, soha nem csalnám meg),"hazafi vagyok" (nem skinhead) de pl van Harcos pulóverem meg ilyenek :).Nem vagyok éppen kis darab de hát jártam kondiba is meg egész életemben sportoltam de van egy kis "feleslegem is ".


Minden 15-16 éves csajnak csak a technos meg emo-s pasik kellenek ? Mert úgy látom hogy aki kicsit is hazaszerető az már "ciki" ?:S O.o legalábbis ahogy én látom :S


Lányok nektek milyen az ideálotok?


A válaszokat előre is köszi :)


15/F


2009. okt. 29. 22:15
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
0%
Jav. (késő van már): Ha már ilyen hűdenagy hazafi vagy, akkor tudhatnád, hogy a te estedben a magyar szót kisbetűvel kell írni, mivel hogy nemzetiségről beszélsz.
2009. okt. 30. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Nekem a kondizós izmos pasik jönnek be!Hát nagyon meglepődtem a végén a korodnál!!!Én úgy látom te eléggé komoly fiú lehetsz.Melléd nem kis 15-16 éves csitrik valók...!!!Hanem picit komolyabb érettebb idősebb lányok!!!Mit vársz ezektől a csitriktől nekik mindig a technos meg emo-s nyeszlett kisfiús testű izzzééékkk fognak bejönni...!!!Kevés a kivétel....!!!XD

20/L

2009. okt. 30. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Hejj, az általánosítás mindenit, kedves utolsó hozzászóló! Ne magadból indulj ki...;)
2009. okt. 30. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
05:57 köszön a válaszod annak ellenére hogy itt le nagy magyarozol minket...szebb jövőt nácik nélkül gondolom a Gárdistákra meg ránk "nagy magyarokra"...
2009. okt. 30. 15:13
 15/15 A kérdező kommentje:
05:59 te most azért jöttél hogy a helyesírási dolgainkat javítgasd?! nem kell köszi
2009. okt. 30. 15:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!