Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez mitől lehet? És melyik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez mitől lehet? És melyik típusú pasi jön be nektek inkább lányok?

Figyelt kérdés

Régebben én is beszélgettem msn-en csajokkal meg volt olyan akivel úgy msn-en keresztül jöttem össze. De most már nem vágyom ilyenre hanem inkább úgy vagyok vele hogy az utcán vagy buliban vagy valahol bizton megtalálom a szerelmem és nem interneten meg msn en keresztül.Ezzel ti is így vagytok?


És milyen típusú pasi jön be nektek csajok inkább?


Én amilyen szerintem vagyok: kedves,ha van barátnőm akkor ő a legfontosabb nekem, soha nem csalnám meg),"hazafi vagyok" (nem skinhead) de pl van Harcos pulóverem meg ilyenek :).Nem vagyok éppen kis darab de hát jártam kondiba is meg egész életemben sportoltam de van egy kis "feleslegem is ".


Minden 15-16 éves csajnak csak a technos meg emo-s pasik kellenek ? Mert úgy látom hogy aki kicsit is hazaszerető az már "ciki" ?:S O.o legalábbis ahogy én látom :S


Lányok nektek milyen az ideálotok?


A válaszokat előre is köszi :)


15/F


2009. okt. 29. 22:15
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Szerintem elég gázak ezek az emo meg techno pasik! Én is eléggé hazaszerető vagyok, magyarnak születtem, és büszke is vagyok rá! =)

Igaz, nekem nincs stílusom, ilyen összetett egyéniség vagyok! XD És a baráti körömben hozzám hasonlóak vannak, szóval hidd el, van reményed! :D

2009. okt. 29. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
60%

lassan én is 15 vagyok , de én az a fajta vagyok aki msn-ezget meg nem is..tehát még keresem a világom.De az a gáz h mivel a nagymenők kitalálták h csak az emo-s meg technos pasik a jók így hiába tetszik egy lánynak egy olyan pasi mint te nem téged választ mert a környezete azt elitéli.Nem mondom azt hogy változz , sztem élj úgy ahogy te jól érzed magad a bőrödben, később sztem te jársz jól.

Nekem am nincs ideálom.Minden pasiban mást szeretek.Ha most én kialakítanék magamnak egy úgymond "álompasit" akk mindegyikben azt keresném és soha nem találnám meg az igazit, mert mindenkiben van hiba ... a külsőre csak annyit mondok h előny ha sportos és ha szépek a szemei...(különös de én mindig a szemet figyelem...:) )

2009. okt. 29. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat :) Esetleg még valaki?:)
2009. okt. 29. 22:28
 4/15 anonim ***** válasza:
80%
Ennyi idősen ez természetes. Legalább normális csajjal kezded majd az életet. Később hasznát veszed, hogy ilyen vagy.
2009. okt. 29. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
60%
Én tuti örülnék neked :D 16L
2009. okt. 29. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
64%

Szerintem is édes vagy, érettebb a korodnál!

esetleg probálkozz a sulitokban az évfolyamtársaidnál, de ha egy picit idösebbel az se baj!

19/L

2009. okt. 29. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
77%

Azt hittem ilyen húszon éves srác vagy,meglepődtem a végén a korodnál.

Amúgy abszolúlt nem ciki hogy Magyarnak érzed magad,én mondjuk szeretem az ilyen Hazafis embereket,mivel imádom a Hazámat. :)

Nekem sose jött be az ilyen emo és techno gyerek :D

Nem ciki hazafinak lenni,ezért ne változtass a külsődön,amit érzel kimutatod,de divatból ne válts :)Nekem mondjuk bejön a Harcos ruhák is,van nekem is lány létemre :P

17/L

2009. okt. 29. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
ááá köszönöm a kommenteket :) nem is gondoltam hogy megváltoztatom a stílusom egy lány miatt... illetve bocsánat nem is stílus ez hanem ...hanem egy életérzés inkább?!:)Köszi a válaszokat
2009. okt. 29. 23:45
 9/15 anonim ***** válasza:
60%
23:26 vagyok.És inkább egy életérzés,nem stílus,nem divat :P Szebb Jövőt!
2009. okt. 29. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
11%

"Amúgy abszolúlt nem ciki hogy Magyarnak érzed magad,én mondjuk szeretem az ilyen Hazafis embereket,mivel imádom a Hazámat. :)"


Ha már ilyen hűdenagy magyar vagy, akkor tudhatnád, hogy a te estedben kisbetűvel kell írni, mivel hogy nemzetiségről beszélsz.


"Szebb jövőt!" - Szebb jövőt, biza... Nácig*cik nélkül.


És támadhattok, hogy 'antimagyar' vagyok, de most nem kezdtem el bizonygatni az ellenkezőjét, úgyis belekötnétek.


De amúgy éljen Magyarország, én így szeretlek, a Jobbikos 'hazafiakkal' együtt.

2009. okt. 30. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!