Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk ti mennyit jártok bulizni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk ti mennyit jártok bulizni a barátnőitek nélkül?

Figyelt kérdés
Ti milyen sűrűn jártok el a barátnőitek nélkül bulizni ? és ha elmentek akkor az a buli mit takar ? helyszínre és időtartamra ? és ha a barátnőtök szeretne veletek menni ti mit mondotok rá ? 23/L
2013. aug. 22. 21:25
 1/3 anonim ***** válasza:

leírom neked :)

1 estére megyek még ki nem ütöm magam kb 3 -4 óra

hát ha én elmegyek bulizni csajom nélkül akkor az azt takarja hogy haverokkal berúgok mint atom max más lányokkal táncolok semmi több de ahogy elnézem sok fiú olyan hogy mennek szobára.. az én estem erre nem jellemző ha barátnőm jönni akarna természetesen elvinném aki nem viszi abban felmerülhet a megcsalás.. : s most mit mondjad max akkor nem vinném ha csak haverokkal iszunk páran csak fiuk házibuli akkor... ha van oka miért nem visz akkor van vmi probléma veled (de nem tudom) vagy direkt mert más lányokkal akar lenni ilyenkor hazudik

17/F

2013. aug. 22. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem vagyok bulizós típus és nincs barátnőm. :)
2013. aug. 22. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Mi nagyon ritkán járunk bulizni a barátommal, ami tényleges buli... inkább a kocsmába beülős, beszélgetős estéket szeretjük.

Ha nem érek rá, olyankor nélkülem megy, de csak ilyen helyre, bulizni nem járunk külön (bár mondom, együtt se igazán, szóval ez talán csak ezért van így).

Nem volt még rá példa egyikőnk részéről se, hogy ha a párunk jönni akar, akkor nem hagynánk, mindig hívjuk egymást, már a kezdetektől fogva.

Az idő az változó, ha úgy alakul, akár marad hajnalig is, de igazából ez mindegy szerintem, hogy meddig.

Amúgy azzal vigyázz szerintem, ha azt mondod neki, hogy menni szeretnél és nem hagyja, nem örül neki, netán zavarba jön... persze nem feltétlen jelent rosszat, de azért legyél résen.

Egyébként önmagában a külön szórakozással nincs baj szerintem, sőt, talán jót is tesz a kapcsolatnak.

Bocsi amúgy, tudom fiúkhoz szól a kérdés, de ezekre tudok válaszolni én is a barátomról. :)

22L

2013. aug. 22. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!