Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Újra akarom kezdeni a volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Újra akarom kezdeni a volt barátommal. Szerintetek lehetséges?

Figyelt kérdés
Igazából nem volt egy komoly és hosszú kapcsolat. 1,5 gónapig voltunk együtt, áprilisban szakítottunk. Illetve ő szakított velem, mert nem akart tőlem semmi komolyat. Azt hittem túl vagyok rajta, de rájöttem, hogy nem és vissza akarom kapni. Barátnőja biztos nincs és ha jól tudom a láthatáron sincs jelenleg más lány. A szakítás óta egyszer beszéltünk facebookon, az is csak ilyen udvariassági valami volt, hogy mizujs a másikkal stb., azt ő kezdeményezte. Ezek után szerintetek hogy vegyem fel vele újra a kapcsolatot. Én 19 éves lány, ő 24 éves fiú.
2013. aug. 22. 20:16
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne erőltesd.
2013. aug. 22. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Estleg megidokolnád, hogy szerinted miért ne? Nagyon hiányzik és nagyon szenvedek.
2013. aug. 22. 20:29
 3/6 anonim ***** válasza:

Azért, mert ő szakított, és semmi jele, hogy ismét szeretné.

Amúgy, ha ugyanúgy csináljátok újból, akkor ugyanaz lesz ismét az eredmény.

2013. aug. 22. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ez igaz, de eddig én se adtam semmi jelét, mégis akarom újra. És lehet működne, mert már volt olyan kapcsolatom, ami második nekifutásra működött jól.
2013. aug. 23. 09:07
 5/6 anonim ***** válasza:
Akkor először is meg kellene őt kérdezni, mit szól az ötletedhez...
2013. aug. 23. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi, ezt tudom, de hogyan? A kérdésemben is benne van: "Ezek után szerintetek hogy vegyem fel vele újra a kapcsolatot?"
2013. aug. 24. 08:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!