Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehetséges, hogy újból összejö...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges, hogy újból összejöjjünk a volt barátommal?

Figyelt kérdés
Fél évig voltunk együtt, nagyon szerettük egymást és mindketten sok áldozatot hoztunk a szerelmünkért, különösen ő értem. Azonban a vége felé elég sokat veszekedtünk, egy hisztis liba voltam vele néhány apróságért, de a barátja elmagyarázott mindent és tudom, hogy hibáztam. Ő mindig jót akart nekem. De a sok veszekedést nem bírta és mivel én is többször felhoztam a szakítást, végül megtette ő, szakított. Ez másfél hónapja történt. Azóta is tartjuk a kapcsolatot, bár pár hete azt mondta, már nem szerelmes belém. Volt egy lány, aki járni akart vele, és neki is bejött, de lerázta a csajt, nekem azzal magyarázta, hogy nem kell neki senki. Vasárnap lehet találkozunk és lehet óvatosan megpróbálom visszahódítani. Pár hete mikor találkoztunk, már akkor sem volt szerelmes, mégis majdnem újrakezdtük, de a végén elrontottam mindent egy újabb hisztijelenettel. Most még lehetne esélyem nála? Nagyon szeretem, úgy érzem ő nekem a tökéletes, nélküle minden nap csak sírok. Érdemes megpróbálnom visszahódítani?
2009. júl. 3. 22:49
 1/6 anonim ***** válasza:
persze, hogy érdemes! :D sok sikert! :D
2009. júl. 3. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nyugi, ne görcsölj.

Ha szeret úgyse tudod lerázni sem,minden nem veszett el hisz tartjátok a kapcsolatot.

Összezavarodott kissé,most adj egy kis időt neki hogy átgondoljon mindent.

Csúzligumi effekt:minél jobban el akar menni annál jobban húz vissza a szíve!

Ha vas. taliztok legyél ultravonzó, űberkedves és fellejts otthon a hisztis libádat! :)

Nyugi kislány van egy bölcs mondás:ha szeretsz valakit engedd el. ha visszajön örökre tied marad - ha nem, sosem volt a tied.

Hasonló topánkába járunk,én közel 4 éve bánom a 2 éves hisztim eredményét,de nem adom fel.Tudod:a remény hal meg utoljára.

Vasárnap szorítok, üdv! 25L

2009. júl. 3. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy nagyon bizonytalan srác, határozatlan, de egyben meg megvan benne a férfiúi büszkeség. :D 1-2 hete beadtam neki, hogy van egy másik pasim, kiváncsi voltam mit reagál rá, az sms-eiből nagyon az jött le, hogy féltékeny, szinte mindegyikben megemlítette a srác nevét. :D De persze tagadta, azt mondta az én dolgom. :D Ha találkozunk, mindent bevetek. :) Remélem van értelme. Ha már nem szerelmes, akkor is. Talán visszahódítható. :S
2009. júl. 3. 22:59
 4/6 anonim ***** válasza:
Drukkolok nagyon... hasonló helyzetben vagyok én is csak nem a hisztik miatt lett vége... :/ elrontottam... szal el tudom képzelni mint mehetsz keresztül... én is nagyon ki vagyok...csak hajrá és ügyesen :) ;)
2009. júl. 3. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm :) De nagyon félek, már többször visszautasított, mert ő nem szerelmes. :(
2009. júl. 3. 23:27
 6/6 Voguelilias ***** válasza:

Lehet, hogy úgy fog tűni, hogy én vagyok mindennek az elróntója. A barátom 4 hónapja szakított velem mert elmúlt a szerelem. Na most persze én úgy gondolom ha elmúlik attól egy kapcsolat ugyan olyan sőt értékesebb marad mert a szeretet fontosabb és sokkal erősebb mint a szerelem. Végül oda lyukadtunk ki hogy békülni akar igaz nem szerelmes de szeret nagyon DE mégis mindenki mögé sorol. És az hogy a barátod azt mondja már nem szerelmes az igen érdekes hiszen ha valaki igazán szerelmes akkor az nem múlik el 1,5 hónap alatt vagy hetek alatt. Ha találkoztok vasárnap akkor tisztázzátok le, hogy ő mit gondol a folytatásról ha nem szeretné akkor akármennyire is nehéz hagyd. Ha rájön hogy mégis csak hiányzik valami az életéből ami nem más mint te akkor keresni fog ha meg nem keres és azt mondja hogy nem akarja a folytatást akkor jobb is ez mert sosem szeretett igazán. És mindenkinek meg kell adni az esélyt, hogy olyan melett legyen aki viszont szereti IGAZÁN! Azért drukkolok nektek, hogy sikerüljön a békülés és ezerszer jobb kapcsolatotok legyen mint eddig! Fel a fejjel!

Rami

2009. júl. 3. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!