Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha rendes vagyok az emberekkel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha rendes vagyok az emberekkel, sosem vesznek észre a nők?

Figyelt kérdés

Tudjátok, ha bunkó vagy az "elérhetetlen" és arra gerjednek a nők. A gond az hogy alapjáraton nem vagyok ez a tipikus pesszimista magyar, aki mindenhol a rosszat, a kötekedést, a másik lenézését önti magából. Természetesnek veszem hogy a többi embert "húzom" felfelé az életben, és nem tudom mire jó ha p***szt vagyok valakivel. Pozitívan állok az emberekhez, a munkához, sőt mindenhez és motiválom az ismerőseimet. "húzom" őket, ahogy ők mondják. De nem vagyok nyalis típus, mégis egy kalap alá vesznek a nők. Ezerszer meghallgattam már a "te olyan rendes vagy" szöveget. Basszus, jobb körökben ez a normális, rugdossuk a másikat hogy ne depizzen meg vergődjön hanem küzdjön és segítünk egymásnak. Még vadidegennek is - amíg vissza nem él vele.

Meg**ívtam?

21/F


2013. aug. 21. 22:31
 1/9 anonim ***** válasza:
ez nem így megy
2013. aug. 21. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Mi nem így megy?
2013. aug. 21. 22:36
 3/9 anonim ***** válasza:
igen ez a rendes vagy dolog ismerős,de nem emiatt nem vesznek észre,sőt ez a normálisabbaknál még jó pont is.
2013. aug. 21. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Hát bár srác vagyok, de ezt veszem észre én is, hogy tolynak le a nők, hiába vagyunk barátságosak, segítő készek (mondjuk nekem ez hangulatom függő) de van egy munkatársam 30 már, nagyon emberi-jószívű, de neki srm volt még b.nője.


Szerintem ezek a mai nők a rosszfiúkra hangolódnak csak. A kedvesebb embereket meg amolyan lelkitárs- tartaléknak tartogatják.

23f

2013. aug. 21. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy ez a tulajdonságod lenne a probléma, vagy esetleg az, hogy ezt nagyon elhiszed magadról, és fölényeskedőnek tűnhetsz.
2013. aug. 21. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Akszidentális Errőr ***** válasza:

Ez demagógia. Egy épeszű, érzelmes nőnél ugyanis a felvázolt tulajdonságok nagyon is imponálóak. Legalábbis a többségüknél. Csak hát, mint tudjuk, a szerelem ezerféle tényezőn múlik. Ha pedig mind az ezer megvan, akkor csak egyen, amivel épp nem rendelkezel. :'D


De nem akarlak lehúzni. ;)


Fiatal vagy még, járj nyitott szemmel, maradj önmagad, aztán csak lesz valami.

2013. aug. 21. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia. Én egy 28 éves életerős, magabiztos, szókimondó, nyers, olykor elég paraszt stílusú férfi vagyok. Nem szaporítom a szót, 27 éves koromig egy alapjáraton csendes, visszahúzódó, mindenkivel kedves, önzetlen, barátságos pali voltam. Eddig, azaz 27 éves koromig egyetlen komoly kapcsolatom sem volt. Igen, 27 éves koromig semmi komolyabb.


Meguntam. Elég volt. Kicsit változtattam magamon, szemtelenebb, szókimondóbb, "köcsögebb", "mocskosabb" lettem, még hazudni is hazudtam, olyanokat tettem az elmúlt egy évben, amiket előtte sohasem mertem megtenni. Előtte nem vettek észre a lányok, a nők. Nem voltam számukra vonzó a csendes stílusom, gerincességem miatt.


Amióta változtattam az életemen, azóta a nők hullanak utánam. Pont a szókimondóbb, szemtelenebb, közvetlenebb mivoltom miatt.


Sohasem gondoltam volna magamról, hogy ilyen irányba fogok megváltozni, de nekem bejött. Igaz, hogy kicsit többet iszok a kelleténél, és bulikban is megfordulok (előtte soha).


Sajnos ez ilyen, én nem bánom, hogy változtattam a hozzáállásomon. Igaz, hogy nagyon sokan csalódtak bennem, mert felszínesebb lettem ezzel, de valamit valamiért.

2013. aug. 22. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó válaszadónál a pont.


A nőknél sajnos ez számít értéknek - legyél tahó taplóállat bunkó, mert az olyan "domináns", meg "alfahím" meg jajj, egyből nedvesbugyi. Az ilyenekre érdekesmód mindig van 4-5 csaj is jelentkező szimultán, akkor is ha egymással is csalják őket. A rendes, kedves férfiakkal szóba se állnak, legeslegjobb esetben a "friendzóne"-ban kötnek ki.

Aztán meg persze megy a sírás-rívás mikor a domináns alfahím férfiistenük hazajövet két bazinagy átszállóval indít, mert nincs kész a vacsora, ilyenkor mennek hisztizni a cotcotra meg a feminára a puncipajtásoknak. Én meg röhögök rajtuk: te döntöttél cicám, eszed amit főztél.

Egy szikrát nem sajnálom az ilyeneket, megérdemlik amit kapnak.

2013. aug. 22. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Először én is arra gondoltam, hogy mennyire gáz az egész, depressziós lettem miatta de nem adtam fel, jobban koncentráltam az életemre és építek,építek,építek. S közben ráébredtem, hogyha a nőknek az kell hogy átverjék őket, akkor csinálják, megvan mindenem a barátnőn kívül - pont a pozitív hozzáállásom meg a segítőkészségem miatt - hát akkor így jártak. Szóval ez olyan a "jófiú bemutat" effektus? Én tudom hogy jó szívem van akinek nem tetszik az megérdemli amit kap. Senkire nem erőltetem rá ha neki a balf***kodás meg a szenvedés kell.

De kíváncsi voltam ,hogy egyedül vagyok-e így az egésszel, mert kicsit zavar. De egyre kevésbé.

2013. aug. 22. 20:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!