Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnőm elutazott két...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm elutazott két hétre és úgy érzem eltávoludtunk nagyon, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Féltem hogy ez lesz mert még nem vagyunk sok ideje együtt, de nekem nagyon fontos ez a kapcsolat és iszonyúan hiányzott, beszélgettünk pár napja és a szavaiból teljesen azt vettem le hogy én neki egy kicsit sem, és haza sem akar jönni. Én semmiképp nem akarom hogy szétmenjünk de szerintem ő nem vesz kettőnket annyira komolyan mint én.
2008. jún. 30. 17:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy nem szeret annyira, mint te őt. Ha hazamegy, beszéljétek meg. Mert azt nem róhatod fel neki, hogy jól érzi magát és azt mondja, hogy nem akar haza menni... főleg, ha szép helyen van. Természetes, hogy ezt mondja. De ha hazaér, akkor ezt meg tudjátok beszélni.
2008. jún. 30. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Rákúrtál. Szerintem. Ha hiányoznál neki, akkor nem mondaná, hogy nem akar visszamenni, tapintatból.
2008. jún. 30. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
79%
Ha azt mondaná iszonyúan hiányzol, sírna meg minden akkor jobban éreeznéd magad?Ha hazajön úgyis elmondja , hogy nem akarta megnehezíteni a dolgotokat.Majd írj mi lett mikor hazajött
2008. jún. 30. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
82%

“A távollét szerelmesek közt úgy hat, mint a szél a tűzre: a kis szerelmet eloltja, a nagyot tűzvésszé növeli.”

ez tanulásog idézet, és rátok is igaz....

2008. jún. 30. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

első válaszadónak: én külön örültem hogy jól érzi magát , eszemben sincs felróni neki, de tényleg tapintatból talán ezt a részét meg sem kellett volna említeni


3. válaszadónak: igen,jobban érezném magam ha mondta volna hogy hiányzom neki, szerintem nincs ember aki ettől nem érzné magát jobban, annak természetesen nem örülnék ha sírna


4. válaszadónak: ismerem az idézetet, pont ez járt a fejemben amikor megírtam a kérdést, bár az idézetben valami vagy fekete, vagy fehér lesz okozat szempontjából, emiatt nem szeretem

2008. jún. 30. 18:47
 6/11 anonim ***** válasza:
35%
Biztos lehetsz benne hogy szarrá kúratja magát pár ottani haverjával és baromira jól érzi magát ha egyszer nem akar hazajönni, és már most azon töri hogyan adagolhatná be hogy ráunt a képedre, csak valdd be magad előtt is hogy egy ócska cafka és nem érdemelt meg téged, különben el sem tudott volna menni nélküled!! Friss kapcsolattól meg mi a frászt vársz, nyilván van egy valag exe akikkel ott beszélt meg találkát, te meg marha vagy hogy elengedted!
2008. jún. 30. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
idézet írója vagyok: kétesélyes a kapcsolatotok: vagy működik vagy nem. nem lehet minden rózsaszín örökké!
2008. jún. 30. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Valószínűleg te nem vagy annyira fontos neki,mint ő neked.

Mivel írod,hogy ez egy friss kapcsolat,lehet,ő még érzelmileg nincs ebben annyira benne,mint te.Amikor hazamegy beszélj vele,hogy megtudd mi is a helyzet ezzel a "kapcsolattal".

2008. jún. 30. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Tavaly, miután elutaztam nyaralni a családommal, a barátom nélkül külföldre, miután hazajöttem, teljesen más volt minden. Ő is eltávolodott tőlem, teljesen más volt már a kapcsolat, mint nyaralás előtt. Két hónapja jártunk akkor kb... Utana még jártunk 2 hónapot és vége lett. Beszéld meg vele az érzéseidet! Amúgy én is nagyon féltem, h ez lesz, nem is akartam elutazni, de nálatok fordított a helyzet, a barátnőd távolodott el tőled. Kérdezd meg tőle mit szeretne, mit vár a kapcsolattól?
2008. júl. 1. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Beszélj vele!Kérdezd meg hogy ő mit akar!Hogy szeret e még!Írj neki sms-t!Vagy ahol van küldj neki valami ajándékot!És úgy kérdezd meg!
2008. júl. 1. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!