Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy férfi miért lép félre?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy férfi miért lép félre?

Figyelt kérdés
10éve vagyunk együtt!2lányunk is van!Nagyon ragaszkodik hozzám nem tudom miért!Nem vagyok konyhatündér és akkor még finoman fogalmaztam!Nem vagyok gazdag se tudna hová költözni vagyis ezek kizárva!Akkor miért?Tagadja de látom hogy most is szerelmes!És mondtam már neki hogy miért nem lép?Miért kellek én neki ha mást szeret?Ha most is avval a másikkal van?Hisz sokkal jobban élne anyagilag is ha szétmennénk plusz a szerelmével lenne!
2008. jún. 30. 16:20
 1/6 anonim ***** válasza:
84%
Hidd el téged is szeret, különben már otthagyott volna, és persze a lányokat is szereti, mert nagyon meg tudja viselni a kölyköket mikor nincs a faterjuk a közelben. Tehát 3 oka is van hogy ragaszkodjon hozzátok!
2008. jún. 30. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
75%
tàn a megszokottsàg...nem?mondjuk 10 év az valoban sok idö,de ahogy kiveszem a szavaidbol te sem nagyon ragaszkodsz mär..a kéRdésed pedig hogy miéRt lépnek félre..é sztem egy pasinak mindig kell ujSAJNOS!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ha megszoknak egy nöt maguk mellett,és ha nem is pàrkapcsolatot akarnak ujat,hanem csak inkäbb szexet,mennek.én mondjuk sosem tudnàm megbocsäjtani a päromnak ha megcsalna,söt,nem igy ahogy te teszed.ha tudod hogy van valakije,miéRt nem dobod öt ki te??hiäba 10 év és 2 gyerek.sztem a 2 gyereked ugyanugy éRzi ,hogy valami nagyon nem stimmel,hidd el.és tudod a baj az hogy sajnos én sztem midnen pasi félrelép jopärszor az életben:(.de ha én megtudnàm ,vagy ha ebben a helyzetben lennék amben most te vagy,én lépnék,és nem azt vàrnàm hgy ö mikor megy.van màsik..?szerelmes vagy?menj ott az ajto,..
2008. jún. 30. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
73%

Nem mindenki lép félre, erre jó példa apám, ő 23 éve volt házas anyámmal és egyszer sem lépett félre pedig ha akart volna lett volna kivel.

Ugyanígy én is szeretem a páromat és nem lenne szívem bármivel is bántani őt. Csak az övé vagyok és ő is csak az enyém....


Minden csak hozzáállás kérdése egyébként.


Kérdezőhöz lenne kérdésem:

-Honnan tudod hogy mást szeret vagyis miből gondolod?

2008. jún. 30. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Kérdezőhöz lenne kérdésem:

-Honnan tudod hogy mást szeret vagyis miből gondolod?


Onnan hogy velem ingerült!Szinte kihozza belölem hogy veszekedjek vele és rám vághassa az ajtót!Van egy csaj!Ma is azt csinálta és azóta haza se jött!

2008. jún. 30. 16:45
 5/6 A kérdező kommentje:

2,-ik irónak!


Nem vagyok szerelmes már belé!De nagyon ragaszkodok hozzá!Közben tudom és a minap is szinte könyörögtem már neki csinálján már vmit változzon vagy mittudom én mert érzem hogy napról napra hal meg bennem valami!Azt mondja mi örökké együtt maradunk és sose fog elengedni!És ha próbálok vele beszélni végig hallgat de nem mond rá semmit azt mondja ö nem akar ilyenekröl beszélni!

2008. jún. 30. 16:49
 6/6 anonim ***** válasza:
79%

ha te sem vagy szerelmes,meg ugy érzed a pàrod sem akkor csak a megszokàs....

ragaszkodtok egymàshoz,mert közös gyerekeitek van,meg 10 év.......

ha nem akarsz igy élni örökre akkor lépned kell!!!!!!!!

inkàbb most,mint hogy màr tul késö.a gyerekeitek is megértenek majd idövel mindent,de szerelem nélkül együtt élni nagyon nehéz,föleg ha azt màr veszekedések is kisérik.atol hogy külön mentek nem jelenti azt hogy sohasem fogtok majd talàlkozni.lehet hogy utàna nagyon jo baràtok maradtok.szerintem mielöbb beszélj vele,hogy vagy ö vagy pedig te,de valakinek megkell tenni az elsö lépést!!!!!!!!!

2008. jún. 30. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!