Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Volt olyan hogy a barátommal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt olyan hogy a barátommal csak ölelkeztünk vagy smároltunk de éreztem hogy valami kemény volt ott! Felizgult?

Figyelt kérdés
Olyan is volt hogy egy ágyba feküdtünk ruhában semmi nem volt csak ez hogy csókolóztunk. Jó elég heves volt és taperoltuk egymást de nem olyan durva. Erre felizgult?13 évesek vagyunk mind a ketten volt hogy megsimogatott és én is bizseregtem de a fiúknál ez hogy megy?

2013. aug. 20. 16:06
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Valami kemény...Az a farka volt.
2013. aug. 20. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Hát így megy ez. Jó lenne, ha felvilágosítanád magad időben, ha már barátot összeszedtél magadnak... Nem kell ám megvárni, hogy történjenek dolgok, közben semmit nem tudsz...
2013. aug. 20. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
tudom hogy a farka volt o.o nem az a kérdés
2013. aug. 20. 16:09
 4/12 anonim ***** válasza:
Ha pesten lakik a szomszédban, akkor az nem a lakáskulcs volt, de ha budán a várban, akkor lehet, hogy mégiscsak az :P
2013. aug. 20. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Mi a kérdés?
2013. aug. 20. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Amúgy ja. De strandon, a vízben csináld vele, és lehet röhögni, mert addig ki nem fog jönni a vízből, hacsak nem olya lúzer, hogy rövidgatyában fürdik pont ezért...
2013. aug. 20. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
légyszi normális válaszokat már
2013. aug. 20. 16:16
 8/12 anonim ***** válasza:
Erre felizgult. Vidd ki a strandra...
2013. aug. 20. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Igen, nyilván felizgult, ha kemény a farka!!
2013. aug. 20. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
én imádom érezni a kemény farkát gatyan keresztül!! odatolom a fenekem szoktam így játszani addig dőrgőlőzőm amíg fel nem áll :)
2013. aug. 20. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!