Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 15 évesen nem volt még csajom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

15 évesen nem volt még csajom ez normális? :O

Figyelt kérdés
Nem vagyok vmi nagy nő csábász de az előző iskola amibe jártam elég gáz volt és 1 kocka vagyok járok kondiba elég izmos vagyok most bennem van a baj,vagy ez normális?
2009. okt. 29. 00:45
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Utolsó kettőnél a pont. Sajnos az a baj, hogy manapság, a mai "trendeket" nézve baj. Haverom 30 éves, neki még sosem volt. Na az már gáz, de azért a te korodban bakker még rohadtul nem ezzel kéne foglalkoznod, mert szó szerint egy kis szaros vagy nulla helyesírással. Bár a nőknek... pff, nőknek... kislányoknak bejön ez a nem tom h hüe vok stílus... Tizenöt évesen én még készültem a másnapi biosz dogára, meg éppen csak azt nem tudtam eldönteni, hogy melyik filmet nézzem meg a moziban vagy melyik pc-s játékkal nyomuljak a haverokkal. Gáz ez a világ, komolyan... mégis hogyan rakjak ebbe egy gyereket? :-(
2009. okt. 29. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
De unom már ezeket a kérdéseket.
2009. okt. 29. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
nekem se volt még csajom és énse bánkodok rajta 14/ L!xD
2009. okt. 29. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim válasza:

Szerintem nem gáz! De úgy látom vannak egy páran akik " nincsenek tisztába a dolgokkal"15 éves és akkor mivan?

Nem lehet barátnője? Vagy mi az hogy nem ezzel kéne foglalkoznod 15 évesen ? Lehet hogy vágyik egy lányra aki szereti ezt szerintem meg lehet érteni...

2009. okt. 29. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Na de most komolyan. Mivel kéne foglalkoznia egy 15 éves fiúnak???? Ne legyetek már ilyen nyomik, hogy réerőszakoljátok, hogy tanuljon meg minden. Nyugodtan csajozhat ha akar és akkor mivan?
2009. okt. 29. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
16 vagyok, nekem már volt csajom. De legjobb haveromnak még nem. De majd jön neki is valaki. Csak bízz benne;)
2009. nov. 1. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
XĐ nem kéne ennyire komolyan venni hogy azt irtam h "csaj" hajnali 1 kor irtam nem gondoltam hogy ebbe köttök bele,de köszönöm szépen a válaszokat kicsit megnyugodtam :Đ
2009. nov. 2. 18:00
 18/18 anonim ***** válasza:
a csaj szó az mióta cigányos?!:O azt is tőlünk vették át.a csajje vagy csááje az már cigányos.Énis 15/F vagyok és én még rohadtul nem foglalkozok ilyen dolgokkal.Inkább azt nem tudom eldönteni most hogy melyik game-t vegyem majd meg a 3 legjobb közül 2011 novemberében:S Mert jön a CoD Modern Warfare 3, a Battlefield 3 meg az Assasin's Creed Revelations:D
2011. jún. 25. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!