Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan valtozzak meg? Nem veszithetem el

Figyelt kérdés
a baratommal 1 eve vagyunk egyutt o 28 en 20 eves vagyok. Szamomra ugy erzem o az igazi es azt mondja neki is en. Eleg sok gondja van es emiatt ideges es szombaton nagyon osszevesztunk mert meg en is mindig csak bantom. Nem akarom bantani csak annyira rossz hogy csak hetvegente talalkozunk mert hetkozbe en mondig dolgozok meg hat kicist messze is vagyunk egymastol es annyira hianyzik. Szombat ejjel nagyon csunyan osszevesztunk es azt mondta hogy jobb lenne neki egyedul mert igy is van eleg gondja es en is csak mondig bantom meg kiabalok vele. Rn megmondtam neki hogy nem akarom bantani soha csak nekem is vannak gondjaim es ideges vagyok es dajnos rajta vezetem le :/ ugy fekudtunk le aludni hogy majd reggel megbeszeljuk mi legyen de en teljesen biztos voltam benne hogy vege a kapcsolatunknak. Nagyon sirtam...o is sirt mert tenyleg nagyon szeret es miattam szembe ment az egesz csaladjaval mindent megtenne ertem. Lattam rajta hogy nagyon faj neki amit csinaltam de azert megkertem hogy had aludjak hozza bujva es akkor reggel megbeszeljuk mi legyen. Aztan reggel mikor felkeltunk olelt o is magahoz puszilt en meg kerdeztem hogy akkor mi lesz. O megkerdezte en mit szeretnek en megmondtam hogy szeretem es orokre vele szeretnek maradni es erre azt mondta h o is azt szeretne. Szoval ez tenyleg szerelem de annyira felek hogy tenyleg el fogom vesziteni a viselkedesem miatt es en abba belehalnek. Szoval mit tanacsoltok hogy valtoztassak hogy nee bantsam mindig vagy ha epp ideges vagyok ne rajta vezessem le? Bocsi hogy hosszu lett de aki tud legyszi segitsen. Koszi.
2013. aug. 19. 07:37
 1/1 anonim ***** válasza:

Ha ideges vagy, mondd el neki, ebszéljétek meg, hogy mi a bajod. Bízz benne! Jól fog neki esni, hidd el. Meg a hozzá intézett szavaid hangsúlyát gondold végig, ne csak úgy, ahogy kijön..

Egy srácnak nagyon jól esik,ha a lány megbízik benne, és ezt érezteti is. És a bizalom itt kezdődik, hogy megbeszéled vele, hogy mi nyomja a lelked, és nem fölöslegesen veszekszel a bajaid miatt vele is..


F/18

2013. aug. 19. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!