Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nincsen barátnőm régóta?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mádásor kérdése:

Miért nincsen barátnőm régóta? Miben változzak meg?

Figyelt kérdés
Már több mint 5 éve vagyok egyedül és hiába keresem az okát nem tudom miért nincsen csajom. Nem flegma a stílusom. De mit kéne máshogyan csinálni? Tudom most ti honnan tudhatnátok hiszen nem is ismertek de ha valaki tudna nekem segíteni azt megköszönném!
2013. júl. 8. 19:21
 1/8 anonim ***** válasza:

nézz tükörbe!

ha egy önbizalomtól duzzadó ember néz vissza, aki sugározza a magabiztosságot, akkor irány csajozni.

ha viszont, egy sznalmas szürke srác, változtass! hogy mit!?

mindent! amit cska tudzs!

2013. júl. 8. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Lehet azért, mert nincs is nő körülötted csak idegenek akik tanulmányozzák az életmódod, de persze nem bukhatnak le.
2013. júl. 8. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Az egyik legnagyobb problémám mivel nem igen voltam még lánnyal hogy lefagyok és egy lúzernek tart. Az önbizalmam mondjuk hogy jól van, de eléggé elszomorító hogy akárhova nézek az utcán mindenhol párokat látok! :(
2013. júl. 8. 19:24
 4/8 Lord Keri ***** válasza:

Szerintem gondold végig, miket és hogyan szoktál csinálni! Pl: hogy ismerkedsz, vagy hogy kerülöd az ilyen szitukat stb...


Ha kielemezted magad, csináld az ellenkezőjét, annak amit egyébként tennél! 5 éve rutinszerűen valamit rosszul teszel, mozdulj ki a komfort zónádból! :)

2013. júl. 8. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
A másik dolog amivel nem tudok mit kezdeni az az hogy ha egy lánnyal közös nevezőre bukkanok akkor ugye általában a fiúnak kell kezdeményeznie, na és akkor meghátrálok és csak arra várok hogy a csaj megnyíljon előszőr! Félek attól hogy gyors vagy hogy lassú a tempóm.
2013. júl. 8. 19:30
 6/8 Lord Keri ***** válasza:
Le is írtad hol rontod el, ha megvan a közös hang, akkor is meghátrálsz, akkor a jövőben próbálj tudatosan ne túl sokat agyalni, csak lépni. Az élet úgyis adja a többit!
2013. júl. 8. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a normális válaszokat! :D
2013. júl. 8. 19:40
 8/8 anonim ***** válasza:
az elég baj, ha meghátrálsz, mert a nő azt fogja hinni, hogy elvesztetted az érdeklődésedet, és már nem tetszik neked.
2013. júl. 8. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!