Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért elég a férfiaknak egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért elég a férfiaknak egy butább nő szerelme? Lusták vagytok?

Figyelt kérdés
Itt gondolok arra, hogy egy lány úgymond kicsit többet gondolkozik, bonyolultabb a lelki világa..fontos, neki mindenre egy kielégítő válasz..ettől miért ijedtek meg?
2013. aug. 18. 19:32
1 2 3 4
 21/32 A kérdező kommentje:
Igen, nekem nagyobb öröm megszerezni egy olyan férfit aki elsőnek elérhetetlennek tűnik ( és itt nem arra gondolok, hogy más nőtől elszedni egy férfit )
2013. aug. 18. 20:01
 22/32 anonim ***** válasza:
Akkor én tudnálak szívatni keményen :)))
2013. aug. 18. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 A kérdező kommentje:
Esélyes, de azért ha bunkó vagy azt észre venném hamar.:)
2013. aug. 18. 20:09
 24/32 anonim ***** válasza:
100%

Jellemzően az olyan nők akiket leírtál kissé elszálltak,kiszámíthatatlanok,okoskodók,tele elvárásokkal.

Én pedig boldog kacsolatot szeretnék nem taktikai játszmát.

2013. aug. 18. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
83%

A könnyű azért jobb, mert egy idő után tele van a hócipőnk azzal hogy ezek a mindent elváró magas igényű lányok szinte megközelíthetetlenek és elutasítóak, és elvárják h sokat teperjen nyaljon az ember.


Egy ilyen csajt viszont könnyebb összeszedni.

2013. aug. 18. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 kolosszus22 ***** válasza:
49%

Én szeretem az intelligens, értelmes nőket, de eddig nagyrészt csak okoskodó, tudálékos, idegesítő, komplexusos, túlkompenzáló, seggarc csajokkal hozott össze a sors!

26F

2013. aug. 18. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:

Csak egy buta férfi fél egy okos nőtől.


Barátnőmmel ugyanazon a szakon végeztünk, nagyon okos, nagyon intelligens nő, sok mindenben lepipál (más dolgokban meg én vagyok a jobb).


Mindenről el tudunk beszélgetni, sose unatkozunk.


Nem tudnám elképzelni az életem olyasvalaki mellett, akivel nem vagyunk ugyanazon a szinten.

2013. aug. 18. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:

Akkor egy törődő de intelligens szobapapucsnak nem lenne esélye nálad?

26F

2013. aug. 19. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 A kérdező kommentje:
Megmondom egyenesen, hogy nem! a papucs férfiakat tényleg nem tudom elviselni :)
2013. aug. 19. 09:34
 30/32 anonim ***** válasza:
Mert csak ilyen nő létezik..
2013. aug. 19. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!