Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért elég a férfiaknak egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért elég a férfiaknak egy butább nő szerelme? Lusták vagytok?

Figyelt kérdés
Itt gondolok arra, hogy egy lány úgymond kicsit többet gondolkozik, bonyolultabb a lelki világa..fontos, neki mindenre egy kielégítő válasz..ettől miért ijedtek meg?
2013. aug. 18. 19:32
1 2 3 4
 11/32 A kérdező kommentje:

Dehogy vagyok tökéletes, sőt okos se...és igaz, hogy nincs barátom, nem tudom az egész viselkedésemet 2 sorba leírni, nem is akarom, meg nem is itt akarok barátot találni.


Egyszerűbben megfogalmazva a kérdést, miért jobb a könnyű?


(mert nekem meg pasiba pont akkor kell a legjobban, ha nem olyan egyszerű megszerezni.)

2013. aug. 18. 19:42
 12/32 A kérdező kommentje:

És igen..elnézést kell kérnem a kivételtől! Bizonyára van..csak még én nem nagyon futottam ilyennel össze, ez az én hibám. És a kérdésnél elsősorban azoknak a válasza érdekelt, akik tudatosan egy könnyebben megszerezhető és megtartható lányt választanak.


(Az h én milyen kategória vagyok..passz..nem tudom magam kielemezni, nem is akarom :)

2013. aug. 18. 19:47
 13/32 anonim ***** válasza:

vagyis olyan kell aki nem foglalkozik veled?

kb ezt írtad le

2013. aug. 18. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
44%

Nekem volt egy eszes csajom nem is olyan rég szakitottam vele. Eszesnek tartotta mindenki, de nagyon sok hülyeséget csinált zsinórban és meg is csalt. Ugy volt rákban meg fog halni és mellete akartam maradni, de mintha termeszetes lett volna neki, hogy mellete akarok lenni. Nagyon bele élte magát az utolsó honapjaiba, de nem gondolta, hogy van egy kevés esélye az életre ami bejött. Most meg sír, mert alitolag "szeret" és nem tidja, hogy miért hagytam ott még aznap, mikor kiderült, hogy meg fog gyógyulni.

A szerelmes nőtöl nincs hulyebb (tisztelet annak az 1% kivetelnek)

2013. aug. 18. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
mármint udvarlás meg ilyenek
2013. aug. 18. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
49%
*mikor kiderült, hogy nem fog meghalni
2013. aug. 18. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 A kérdező kommentje:

#13-as..ha lesarkosítod akkor igen!

Nekem nem az kell, hogy egyből lesse minden kívánságomat, nem kell egy szobapapucs.

Az h nem foglalkozik velem, vagy nem viszi túlzásba a foglalkozást más. Mármint remélem érted mire gondolok, nem vagyok mazoista és persze kell h foglalkozzanak velem, de hadd legyen nekem is egy kihívás kicsit megkapni egy férfit.

2013. aug. 18. 19:54
 18/32 anonim ***** válasza:

(mert nekem meg pasiba pont akkor kell a legjobban, ha nem olyan egyszerű megszerezni.)


most burkoltan azt mondtad, hogy neked mindig az kellene aki nem lehet a tiéd -_-

2013. aug. 18. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:

nekem is volt eszes barátnőm, nagyon sokáig, de megcsalt...

hihetetlen kiszámíthatatlan volt...és 6-os mond valamit :D

okos lányok csak barátnak jók

2013. aug. 18. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
100%

miért jobb a könnyű?

már megválaszoltad, egy butább csajt könnyebb megszerezni, megtartani, simán félrekúrhat mellette; plusz,ha a pasi nem biztos önmagában, akkor akár félhet is egy okosabb nőtől...

2013. aug. 18. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!