Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van okom a féltékenységre?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van okom a féltékenységre?

Figyelt kérdés
3 éve vagyunk együtt. Volt egy kis szünet, ezalatt és a barátom ebben az időben egy régi nagy szerelmével -akire állítólag azóta már csak barátként tekint...- beszélt meg mindent, találkozgattak stb. Miután összejöttünk megemlítettem, h engem zavar a dolog, és az sikerült elérnem, h ne találkozgassanak. De azóta is emaileznek. Attól félek, h el fog hagyni miatta, ha így megy tovább. Nagyon fáj ez tőle, hisz nekem eszembe se jut mással emailezni. Mit tegyek??? :(
2008. jún. 30. 12:07
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%
Hát most kimondtad a lényeget...
2008. jún. 30. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
60%
Teljesen megértelek.Az én pasim egy másik csajjal beszélget msn-en akinek régebben azt mondta hogy így szereti meg úgy szereti.Most csak azt állítja hogy csak beszélgetnek és csak engem szeret de én már tiszta ideg vagyok mert azt sem tudom hogy miröl beszélhetnek meg csomószor mondtam neki hogy soha többé ne beszéljen vele.És most titokban beszélgetnek :S Bárcsak fel tudnám törni az msn címét akkor megtudnám hogy miről is beszélgetnek
2008. jún. 30. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
35%

Hihetetlen, sok hisztis csaj.... Attól hogy hisztiztek semmi sem lesz jobb


Utolsónak üzenem hogy ha közös a gép akkor nem kell ahhoz feltörni az msn cimet hogy tudd hogy miről beszélgetnek : dokumentumokon belül vagy van egy naplozott beszélgetések könyvtár... vagy pedig a beérkezett fájlok között van egy ami az msn cimével kezdődik... ott nézelődj

Annyit azért hozzáfüznék hogy ha a barátnőm így nyomozna utánam az neki nagyon rossz pont lenne. Egyébként ha ennyire nem birsz megbizni és hinni a barátodban az régen rossz

2008. jún. 30. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem se nyomozgass utána meg nagy jeleneteket ne rendezz. De ha nem érti meg már régóta, hogy ez téged zavar, akkor ott súlyos gondok vannak...
2008. jún. 30. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:

Milyen kár, hogyha egy csajsziban felmerül hogy netalán valami probléma van a kapcsolatában, már rögtön hisztis. Azért én kívánom neked Kedves, h egyszer te is legyél ebben a cipőben!

Többieknek köszi szépen!

2008. jún. 30. 15:12
 16/22 anonim ***** válasza:
50%

Oké, legyen igazad...

Többet nem szólok hozzá...

2008. jún. 30. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
29%

Ha tovább nagyjelenetezel ha eddig nem volt okod a féltékenységre majd hamarosan lesz, ennél kibaszottabb dolog nincs is mikor egy picsa meg akarja szabni hogy kikkel találkozgassak meg mit csináljak, asshem ha ez előfordulna aznap röpülne 2 pofon társaságában, meg hogy várhatnád el tőle a hűséget mikor képtelen vagy magadhoz kötni, meg a csajokra mégannyira nem jellemző a hűség, szére-szóra beesznek minden kamudumát aztán már le is feküdtek, meg összeszűrik a fél ismerősi körrel a levet, ezt meg te képzeld el magadnak a barátod szemszögéből!

A sok tirpák meg jöhet lepontozni abba meg szarok bele....

2008. jún. 30. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:

hát neked tuti most is szupi kapcsolatod lehet!

:) azért kicsit sajnállak. Szánalmas ahogy gondolkozol.

2008. jún. 30. 16:09
 19/22 anonim ***** válasza:
0%

Te meg egy hisztis ribanc vagy akit kevesebbszer basztak pofán mint ahányszor megérdemelted volna! Mit képzelsz büdös kurva?! Ezt pedig már elbasztad, ha épeszű a pasid otthagy rövidúton, a régi jól bevát helyett hígagyúó picsa!

Különben meg kinyalhatod ha nem tetszik!

2008. jún. 30. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
32%
Tee, ember, tűnj már el a gyakorikerdesek.hu-ról, a korkülönbséges kérdésnél is mondtam már... :) Itt nem menő ez a stílus, azt éred el legfeljebb, hogy megy a levél a moderátoroknak, hogy tiltsanak ki. Spórold már meg nekünk ezt a két percet, légyszi.
2008. jún. 30. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!