Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van okom a féltékenységre?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van okom a féltékenységre?

Figyelt kérdés
3 éve vagyunk együtt. Volt egy kis szünet, ezalatt és a barátom ebben az időben egy régi nagy szerelmével -akire állítólag azóta már csak barátként tekint...- beszélt meg mindent, találkozgattak stb. Miután összejöttünk megemlítettem, h engem zavar a dolog, és az sikerült elérnem, h ne találkozgassanak. De azóta is emaileznek. Attól félek, h el fog hagyni miatta, ha így megy tovább. Nagyon fáj ez tőle, hisz nekem eszembe se jut mással emailezni. Mit tegyek??? :(
2008. jún. 30. 12:07
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
40%
Szerintem nem alaptalan a féltékenységed. Nem ért meg, vagy nem veszi komolyan, hogy ez téged zavar...
2008. jún. 30. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
57%
Hat figyelj elhiszem hogy rosszul esik,nekem is rosszul esne.De amikor volt a szunet akkor ha csak baratok miert talizgattak?Vagy mar annyira tul lepett rajtad vagy nem is szeretett :-? Mindenkeppen beszeljetek meg higgadtan a dolgokat mond el hogy zavar es h valtoztasson.Megis mik alnak azokban az e-mailekben?Kerdezd meg tole neki hogy esne ez forditva?Sikerult elerned hogy ne talakozgassanak :O:O:O:O:O:O Haaaat ha en annyit kene kerleljem a baratom hogy ne talalkozgasson a regi szerelmevel akkor hagynam talalkozgasson csak vele meg basszon vele:)jo ez csak vicc volt:P Szoval komolyra forditva a szot az en baratom soha nem is talalkozna a regi szerelmevel es nem is e-maileznenek mert kitiltattam vele msn-rol is.Szoval beszelj vele mond el neki mi bant es utana ird le mit mondott.Sok sikert!Pussz
2008. jún. 30. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
50%

Azzal hogy még azt is tiltanád max csak elmarnád magad mellől.

Ismerve magamat én szeretek olyan emberekkel beszélgetni akik fontosak vagy fontosak voltak nekem és nem tűrném hogy a barátnőm ezt tiltsa nekem.

Attól mert megbeszélek valamit a volt barátnőmmel ez nem ok a barátnőm féltékenységére mivel belé vagyok szerelmes. Szerencsére az enyém meg is érti.

Szóval amit mondani akartam az hogy nem hagyod hogy legyen egy kis saját élete szerintem rossz és ha eddig nem is volt okod a féltékenységre ha így viselkedsz akkor lesz.

2008. jún. 30. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
22%
Most komolyan, azért, mert Te nem emaileznél mással, az nem jelenti azt, hogy normális ember ne beszélgethetne másik emberrel. Komolyan, a párkapcsolat nem börtön...
2008. jún. 30. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
69%

hàäät ez személyiségtöl is függ.

az én baràtom gyakran megy el nélkülem és csak éjszaka jàr haza,még is biztos vagyok benne,hogy nem csal meg.a beszélgetés még nem megcsalàs.te is beszélgetsz gondolom màs férfiakkal.

viszont az ex.....

én sem hagynàm hogy kapcsolata legyen vele.

ha viszont elötted ök sokàig együtt voltak,akkor lehet hogy lelkileg még nem tudtak elszakadni egymàstol

monnd meg neki hogy mit érzel,ha komolyan vesz téged,akkor abbahgyja,ha meg nem akkor meg felesleges vee maradni.tartsd nyitva a szemed,de ne borulj ki idegileg,mig nem vagy biztos abban hogy mi is folyik a hàttérben

2008. jún. 30. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
57%
Na hát azért az exszel találkozGATni meg emailezGETni szerintem elég erős. Tőlem se viselte el a barátom, pedig én is azt hittem, hogy ilyen simán elfogadható. És időközben rájöttem, hogy nem. Akik ezt írják, hogy szeretik megbeszélni a dolgaikat a volt barátnőjükkel, azoknak kívánom, hogy próbálják ki, milyen ez fordítva. Mert úgy már nem olyan kellemes!
2008. jún. 30. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
57%
Jah és kiegészítésként: a tiltás tényleg hülyeség. Ha ezt nem érti meg, akkor nem vesz komolyan, ahogy első hozzászólóként is írtam.
2008. jún. 30. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, ám egy kis helyesbítés: Nem volak együtt. A barátom volt szerelmes. Azt nem tudom a csaj mit akart. Mikor külön voltunk, beszéltünk néha, akkor a párom azt mondta, h ő az a lány akiben olyat lát amit bennem nem látott, aki mellett biztos kapcsolatban lehetne...... Hát izéé. Ezért félek kicsit. Amúgy már többször beszéltünk róla. Sajnos általában veszekedéssel zárult a dolog. Mostanában már próbálok nem foglalkozni vele. Dehát ez nem könnyű.
2008. jún. 30. 13:01
 9/22 anonim ***** válasza:
17%

Alapvető dolog hogy ha féltékenykedési jeleneteket rendezel akkor annak az lesz az eredménye hogy ha eddig nem is volt okod féltékenykedni ezután lesz.


Egyébként mikor volt ez a szünet ?

Mert ha már 2 éve akkor tuti nincs okod aggódni.

2008. jún. 30. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
fél éve volt a szünet. Gyakorlatilag mióta újra összejöttünk nem tud "elszakadni" a csajtól
2008. jún. 30. 13:12
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!