Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ront valamit, ha nem olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ront valamit, ha nem olyan sűrűn beszélgetünk, mint régen?

Figyelt kérdés

Kicsit buta kérdés, de a barátommal kapcsolatban sokkal érzékenyebben látom a dolgokat.

Szóval: minden este beszélgetünk egy órát chaten, 20-tól. Régen délutánokat is átbeszéltünk, meg már 7-től, de iskolaidőben a sok tanulás miatt(én napi 3-4-5-6 órát is képes vagyok tanulni), az alakult ki, hogy 8-tól beszélünk, mindegy, hogy kinek mi dolga van, nyolctól már megszokott, hogy fent van a másik. Múltkor délután lett volna alkalmunk beszélni, de én nem voltam otthon, este meg a barátom írta,(kb egész napos kockulás után), ogy ő fáradt, és alszik, így nem lesz este. Másnap közölte, hogy lesz, de rövid ideig, mert fél egyedül lent lenni a sötétben(emeletes házuk van, és lent van a gép). Sajnos ebből a beszégletésből semmi nem lett, mert elment a netem. Ezután találkoztunk. A találka volt csütörtökön. Pénteken megint késve érkeztem este, fél kilencre, de kiderült, hogy Ő is, és kilenckor lelépett. Ma meg szintén nem tudtam lenni, mert kirándultunk, és próbáltam hívni de kivolt kapcsolva, majd írtam neki egy smst. Aztán később visszahívott, azt én nem hallottam, írt egy smst, én meg írtam neki megint, de megint kivolt kapcsolva. Tudom, hogy hülyén hangzik, de valahogy azt érzem, hogy részben az én hibám, hogy alig beszélünk. Kb a találkán kívül alig beszéltünk valamit az elmúlt napokba. Délután is szoktam neki írni, ilyen kis üzenetekben, de vagy elkerüljük egymást, vagy nem akaroka ynakán lógni sokat, vagy nem vagyunk egyidőben otthon. Ha nem beszélünk sokat, az ront valamit a kapcsolaton? Mostis az smst egy percre rá írtam, mint ahogy tőle kaptam, és leírtam benne, hogy jó-e lenne neki a holnapi nap találkozáshoz, de nem írt vissza, hiszen kivan kapcsolva.


2013. aug. 17. 22:57
 1/6 anonim válasza:

Én úgy gondolom, hogy ezt jó lenne vele megosztanod! Ha egy kapcsolatban mindent meg tudtok beszélni, akkor igazán hasznos. Ha csak úgy "elvagytok", akkor az sosem lesz több egy egyszerű, felszínes "járásnál".

Ha hárítja a kérdést, kérdezz rá, hogy mennyire is fontos neki ez a kapcsolat, ha neked fáj az, hogy alig beszéltek!

Hány évesek vagytok egyébként?

2013. aug. 17. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Hát igen, gondoltam erre, hogy vele beszélem meg, csak igazából erről egyikőnk se tehet, mert nem nagyon voltunk otthon.:(

Ő 17 éves, én 18 lettem.:) De eléggé gyerekesek vagyunk :D

2013. aug. 17. 23:14
 3/6 anonim ***** válasza:

"Másnap közölte, hogy lesz, de rövid ideig, mert fél egyedül lent lenni a sötétben"

Micsoda jó parti ez a kölök! (nem)


"Pénteken megint késve érkeztem este, fél kilencre, de kiderült, hogy Ő is, és kilenckor lelépett."

"Ma meg szintén nem tudtam lenni, mert kirándultunk"

Na, nennnyetek már a sunyiba...

2013. aug. 17. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Miért csak online beszélgettek? Miért nem találkoztok többet?

Ha távkapcsolat, akkor meg nincs miről beszélni...

2013. aug. 17. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Azért nem találkozunk sűrűbben, mert nem igényli. Én régen ezért annyit hisztiztem, hogy már elege volt. Ha nem hát nem, nem tudok mit csinálni, heti 2x találkozunk 12-től 19-20ig, jobb esetben heti háromszor, de a harmadik találkozó az ilyen 2-3 órás.

2013. aug. 18. 09:17
 6/6 anonim válasza:

Ha megkérdezhetem, történt valami azóta?

Van valami javulás köztetek?

2013. aug. 30. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!